Październikowa aktualizacja aplikacji SmartThings – zmiana nazwy automatyzacji

Wczoraj pojawiła się aktualizacja aplikacji SmartThings nr (2021/10), przyjrzyjmy się nowym funkcjom, jakie nam zaoferowano. W notatce zmian czytamy:

Zmiana nazwy automatyzacji

Funkcja „Automatyzacja” została przemianowana na „Procedury”. Sekcja główna „Automatyzacje” została podzielona na Sceny, Procedury i SmartApps. Automatyzacje niestandardowe nazywają się teraz również procedurami.

Wprowadzenie rekomendacji

Wprowadzono zakładkę „Odkrywanie” w niej znajdziemy rekomendacje i podpowiedzi utworzenia „Procedur” oraz SmartApps. Zobacz popularne procedury, które można tworzyć na swoim urządzeniu. Możesz także dodać SmartApps na dole zakładki.

Tworzenie rutyny z poziomu panelu urządzenia

Dodaj procedurę ze strony urządzenia. Nastąpiła zmiana nazwy, zakładki w panelu urządzenia, od teraz nazywa się Procedury. Znajdziemy w niej spis wszystkich procedur w których wykorzystywane jest dane urządzenie. Nowością jest dodawanie procedury z tego poziomu aplikacji, wystarczy kliknąć plus ( + ) w prawym górnym rogu, aby dodać nową automatyzację.

Zamiany mają charakter kosmetyczny, od dzisiaj na blogu dawne Automatyzacje będziemy nazywać Procedurami. Zmiana będzie obowiązywać w nowych recenzjach, postaramy się również w miarę możliwości uaktualnić starsze recenzje kompatybilnych urządzeń SmartThings.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s