Philips Hue wzbogaca ogrodowy asortyment

Philips Hue rozbudowuje kolekcję lamp ogrodowych i zapowiada nowe efekty świetlne w aplikacji Hue. Dodaj odrobinę elegancji przestrzeni wokół domu dzięki nowemu kinkietowi Inara, w stylu retro, wyposażonemu w filamentową żarówkę. Upiększ ogród lub werandę zewnętrzną lampą stojącą Calla wykonaną ze stali nierdzewnej i stwórz wymarzony nastrój w dowolnym momencie.

Rozświetl swój ogród lampami zewnętrznymi

Nowy kinkiet zewnętrzny z filamentem Inara przenosi dekoracyjne walory żarówki Filament z wnętrz do przestrzeni wokół domu. Czarna latarnia w stylu retro łączy wszystkie smart funkcje Philips Hue z tradycyjnym wzornictwem. Przyciemniane, ciepłe białe światło stworzy intymny nastrój zarówno na patio, jak i werandzie, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Kolejnym nowym produktem z linii oświetlenia zewnętrznego jest wykonana ze stali lampa stojąca Calla, która idealnie oświetli każdą ścieżkę na podwórku. Jej białe lub kolorowe światło stworzy przyjazny nastrój u progu domu i pomoże odnaleźć drogę w ciemności. Lampa ma niespełna 25 centymetrów wysokości, więc bez trudu można umieścić ją w kwiatach lub ustawić wśród roślin i drzew, aby stworzyć prawdziwie wyjątkową atmosferę. Lampa pochodzi z kolekcji niskonapięciowego oświetlenia, które charakteryzuje się niezwykle łatwą rozbudową i konfiguracją nowych elementów. Lampę wystarczy podłączyć za pomocą znajdującego się w zestawie przedłużacza do istniejącej niskonapięciowej instalacji Philips Hue. Inteligentne oświetlenie zewnętrzne Philips Hue oferuje wszystkie zalety systemu Hue i jest odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Światła można przyciemniać, by stworzyć idealną atmosferę oraz sterować nimi z wykorzystaniem aplikacji Philips Hue, pilota, głosu lub zewnętrznego czujnika ruchu. Można również podłączyć inteligentne oświetlenie zewnętrzne do mostka Philips Hue Bridge, aby korzystać ze sprytnych automatyzacji – na przykład ustawić światła tak, aby włączały się, gdy domownik zbliża się do posesji albo by naśladowały jego obecność, kiedy jest poza domem.

Nowe efekty na przytulne wieczory i romantyczne kolacje

W pierwszym kwartale 2022 r. do aplikacji Philips Hue zostaną dodane nowe efekty. Pierwsze z nich to Świeca oraz Kominek, naśladujące łagodną poświatę naturalnego światła świecy i przytulnego ciepła kominka. Pomogą one stworzyć wymarzony nastrój na romantyczną kolację lub wieczorny relaks na kanapie. Dla pełni wrażeń warto wykorzystać je w połączeniu z taśmą LED gradient, tubą LED Play gradient, bądź stołową lub podłogową lampą Signe gradient.

„Philips Hue oferuje najbardziej zaawansowane i spersonalizowane inteligentne oświetlenie zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Nieustannie opracowujemy nowe funkcje w aplikacji Hue – od budujących nastrój w całym pomieszczeniu kompozycji świetlnych, po nowe efekty, jak Świeca i Kominek. To właśnie one w połączniu z konkretnymi modelami lamp pomagają użytkownikom stworzyć niezwykłą atmosferę”, podkreśla Jasper Vervoort, Business Leader Philips Hue w firmie Signify.

Wraz z nieustanną ewolucją technologii Hue, nowe generacje lamp mają coraz większe możliwości w porównaniu z poprzedni modelami. Efekty Świecy i Kominka wykorzystują te możliwości oraz są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami Philips Hue obsługującymi protokoły Zigbee i Bluetooth.

Nowe urządzenia będę dostępne w Polsce od lutego 2022 roku:

  • Philips Hue White Kinkiet zewnętrzny z filamentem Inara (kolor czarny) w cenie 645 zł.
  • Philips Hue White and color ambiance Lampa zewnętrzna stojąca Calla (stalowa) w cenie 455 zł.

2 myśli w temacie “Philips Hue wzbogaca ogrodowy asortyment

    1. Niestety tak, i to się pewnie nie zmieni, ponieważ to jeden z dużych atutów aplikacji Hue. Być może ze strony programowej kiedyś pojawi się taka możliwość w aplikacji SmartThings, lecz na pewno nie tak spektakularna.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s