WiZ Connected wprowadza protokół Matter do swojego całego oświetlenia

WiZ jest głęboko oddany idei Matter i zamierza zagwarantować kompatybilność wszystkich swoich produktów, w tym lamp i inteligentnych wtyczek, z tym standardem. Jest to kolejny krok ku spełnieniu naszej obietnicy, jaką jest zapewnienie użytkownikom maksymalnie intuicyjnej obsługi i bezpiecznej łączności. Od drugiej połowy 2023 roku opakowania wszystkich nowych produktów inteligentnego oświetlenia WiZ będą opatrzone logo Matter, tak aby konsumenci mogli je łatwo rozpoznać. Po zakończeniu procesu certyfikacji wszystkie produkty wyprodukowane od drugiego kwartału 2021 roku otrzymają zdalną aktualizację oprogramowania sprzętowego, co umożliwi im stanie się częścią ekosystemu Matter. Obejmuje to również wcześniej zakupione i zainstalowane produkty. Proces certyfikacji ma zostać zakończony do końca 2022 roku.

Użytkownicy WiZ będą nadal mogli korzystać z najlepszego w swojej klasie oświetlenia i zaawansowanych funkcji, takich jak tryby dynamicznego oświetlenia, konfigurowalne sceny świetlne oraz dwustrefowe sterowanie oświetleniem za pomocą aplikacji WiZ. Ale teraz będą mogli również sprawić, że oświetlenie WiZ będzie działać z dowolnym urządzeniem zgodnym z Matter, dzięki czemu ich inteligentny dom stanie się jeszcze inteligentniejszy.

Z dumą ogłaszamy, że nasze produkty już wkrótce staną się zgodne ze standardem Matter. Technologia ta zjednoczy branżę, przyspieszy popularyzację technologii inteligentnego domu oraz umożliwi konsumentom płynne połączenie ze sobą wszystkich używanych przez nich inteligentnych urządzeń domowych. Dzięki przyjęciu standardu Matter w całej naszej ofercie produktów, WiZ nadal zapewnia użytkownikom większą elastyczność i dostęp do łatwej w użyciu technologii, co ma na celu zwiększenie wygody codziennego życia.”

– powiedział Maikel Klomp, Business Leader WiZ Connected

Teraz, gdy platforma WiZ jest zgodna ze standardem Matter, wszyscy nasi partnerzy „Connected by WiZ”, czyli firmy, które stosują technologię WiZ w produktach sprzedawanych pod własną marką, mogą łatwo dokonać ich certyfikacji pod kątem zgodności z Matter.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s