Philips Hue wprowadza nowe źródła światła i modernizuje już istniejące.

Linia produktów Philips Hue już pozwala na wiele możliwości kreowania przestrzeni światłem, lecz producent na tym nie poprzestaje i rozszerza się o kilka nowych produktów. Najważniejszą nowością wydaje się nowa żarówka, która ma być znacznie jaśniejsza od dotychczas oferowanych.

Jaśniejsza po lewej i dotychczasowa po prawej.

Philips Hue White E27 umożliwia oświetlenie całego pomieszczenia dzięki wysokiej jasności wynoszącej 1 600 lumenów (czyli takiej, jak w tradycyjnej żarówce 100 W). Jest to idealne źródło światła do odpowiedniego oświetlenia kuchni podczas gotowania, ale oferuje także opcję bezprzewodowego przyciemniania, co pozwala stworzyć idealną atmosferę podczas innych czynności domowych. Cena to 115 zł.

Taśmę LED Philips Hue Lightstrip Plus już wszyscy znamy. Teraz jednak została ulepszona i pozwala na ponowne wykorzystanie odciętych elementów lub łączenie taśm ze sobą za pomocą zawartego w zestawie złącza. Ponadto nowa taśma Hue obsługuje teraz Bluetooth, dzięki czemu jest łatwa w instalacji i eksploatacji, nawet dla użytkowników, którzy nie mają doświadczenia z systemem Philips Hue i nie posiadają mostka. Cena to 365 zł za 2 metry listy świetlnej oraz 115 zł za jej metrowe przedłużenie.

Lampa biurkowa Philips Hue Bloom podobna do GO – teraz oferuje ona bardziej intensywne kolory oraz zwiększoną jasność białego światła (do 500 lumenów). Temperaturę kolorów ustawić można od ciepłej bieli (2 000 K) do chłodnego światła dziennego (6 500 K). Nowa wersja została wyposażona w Bluetooth. Nową lampę Bloom można również przyciemnić do minimalnego poziomu poniżej 1%, dzięki czemu sprawdza się idealnie jako lampka nocna. Nowoczesne wzornictwo i niewielkie rozmiary sprawiają, że lampa Hue Bloom to świetne uzupełnienie dowolnego pomieszczenia,
dzięki któremu użytkownicy mogą bawić się światłem, malować ściany milionami kolorów i stworzyć idealną atmosferę na każdą okazję. Producent wycenia ją na 365 zł.

Ostatnią nowością jest Philips Hue Centris to jedyna w swoim rodzaju, innowacyjna rodzina białych i kolorowych sufitowych lamp punktowych LED. Rozproszone światło sufitowe oświetla całe pomieszczenie, a regulowane, skupiające światło lampy akcentujące służą do podświetlania przedmiotów. Każda lampa posiada niezależną regulację i sterowanie, a światła punktowe – dzięki możliwości obrotu o 350 stopni – pozwalają na ich łatwe ustawienie w odpowiedniej pozycji. Cena zaczyna się od 1 285 zł w zależności od rozmiaru.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s