SmartThings i Entrata ułatwią życie zarządcom nieruchomości dzięki nowej integracji

Od przełączania jednostek, gdy mieszkańcy przemieszczają się i wychodzą, po śledzenie wniosków o naprawę biletów, zarządzanie domami wielorodzinnymi może być uciążliwe i trudne. Proces wkrótce stanie się bardziej płynny dzięki nowej integracji między Entrata, najbardziej wszechstronnym dostawcą technologii w branży wielorodzinnej, a SmartThings.

Dzięki tej integracji zespoły ds. nieruchomości będą miały dostęp do informacji dotyczących konserwacji urządzeń i informacji diagnostycznych za pośrednictwem Entratamation Smart Community Overview, a także możliwą mieszkańcom kontrolę nad inteligentnymi urządzeniami Samsung za pośrednictwem aplikacji ResidentPortal firmy Entrata.

Partnerstwo ze SmartThings integruje Entratamation Smart Work Orders z narzędziem diagnostycznym firmy Samsung, dając zespołom ds. nieruchomości możliwość aktywnego i automatycznego tworzenia zleceń napraw w czasie rzeczywistym, a także monitorowania użytkowania urządzeń w całej społeczności. Zespoły ds. nieruchomości mogą również oczekiwać wydajnego wdrażania urządzeń za pomocą aplikacji instalacyjnej oraz bezproblemowego procesu wprowadzania/wyprowadzania, umożliwiającego przyznawanie i odwoływanie dostępu do inteligentnych urządzeń bez ręcznego mapowania kont. 

Oprócz korzyści związanych z wygodą dla zarządców nieruchomości, istnieją również korzyści w zakresie wydajności dla mieszkańców, którzy obecnie korzystają z aplikacji ResidentPortal do sterowania inteligentnymi zamkami, termostatami i dodatkowymi funkcjami inteligentnego domu. Dzięki integracji SmartThings zespoły ds. nieruchomości mogą dać mieszkańcom możliwość dostosowania ustawień lodówek, pralek, suszarek, zmywarek i piekarników. Obejmuje to możliwość zdalnego sterowania temperaturą lodówki i zamrażarki oraz otrzymywania natychmiastowych powiadomień, jeśli drzwi zostaną przypadkowo otwarte, lub inicjowania cykli prania/suszarki z dowolnego miejsca, monitorowania postępu gotowania i regulacji temperatury piekarnika i nie tylko. 

SmartThings dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim bezproblemowe, połączone życie i z przyjemnością pokazujemy, w jaki sposób ta integracja poprawia wrażenia z inteligentnego domu zarówno dla zarządców nieruchomości, jak i mieszkańców. 

Źródło: Blog SmartThings

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s