WiZ rozbudowuje portfolio produktów, czas na nowe lampy sufitowe i wiele więcej

Ekosystem WiZ został rozszerzony o nową linię produktów – obejmującą inteligentne lampy stołowe, lampy sufitowe i akcesoria. Dzięki nim można łatwiej niż kiedykolwiek przedtem zintegrować oświetlenie w całym domu, podnosząc komfort codziennego życia.

Stwórz wymarzony nastrój lub pomaluj ściany światłem

Jak zmienić pusty kąt pokoju w przytulne miejsce do lektur? WiZ HERO to kompaktowa, wszechstronna lampa stołowa, która pozwoli stworzyć idealną atmosferę do czytania, pracy lub relaksu. Ma wstępnie zaprogramowane tryby wybudzania i zasypiania, dzięki którym emituje światło, które rano pobudza oraz dodaje energii, a wieczorem pomaga zasnąć. Włączanie i wyłączanie dotykowe jest na tyle łatwe, że nawet dzieci mogą korzystać z WiZ HERO jako z lampki nocnej. Zapraszamy do recenzji lampy WiZ Hero.

Z kolei, stołowa lampa WiZ SQUIRE sprawdzi się doskonale na stoliku lub półce na książki. Niebanalna dwustrefowa konstrukcja pomoże zmienić pustą ścianę w kolorowe „dzieło”, tworząc jednocześnie poświatę budującą kojącą, harmonijną atmosferę. Zapraszamy do recenzji lampy WiZ Squire.

Inteligentne lampy sufitowe do każdego pomieszczenia

Dla tych, który szukają eleganckiego i subtelnego inteligentnego oświetlenia idealnym rozwiązaniem będzie regulowana lampa sufitowa WiZ SUPERSLIM. Minimalistyczna, smukła konstrukcja sprawia, że pasuje ona doskonale do pokoju dziennego i każdego wystroju wnętrza. W trybie rytmu dobowego, może naśladować naturalne zmiany światła słonecznego w ciągu dnia.

Przyciemniane lampy sufitowe WiZ ADRIA o zimnej i ciepłej barwie świetnie sprawdzą się w bardziej funkcjonalnych obszarach domu, takich jak kuchnia, łazienka lub korytarz. Po połączeniu lampy sufitowej z aplikacją WiZ, można przyciemniać światła za pomocą aplikacji lub sterowania głosowego. Zimne, jasne światło nie musi już rozbudzać domowników podczas nocnej wizyty w kuchni lub łazience – wystarczy przy pomocy asystenta głosowego ustawić ciepłe, przyciemnione światło.

Kolorowe lub białe regulowane reflektory WiZ IMAGEO pomogą podkreślić godne uwagi obszary domu poprzez oświetlenie kierunkowe. Te wszechstronne, reflektory LED z regulowaną głowicą wydobywają prawdziwe i żywe kolory pomieszczeń, ulubionych dekoracji i innych elementów wystroju wnętrza. Można też skierować strumień w kierunku biurka, aby uzyskać skupione, chłodne światło, które zwiększa koncentrację i wydajność pracy.

Nowa szklana, matowa żarówka WiZ sprawdzi się nad stołem jadalnym oraz w lampach z widoczną żarówką, dodając im odrobimy elegancji. Ta przyciągająca wzrok żarówka z możliwością regulacji odcieni bieli, emituje równomiernie rozproszone światło – od ciepłego do zimnego, a matowa powierzchnia sprawia, że jest ono jeszcze bardziej przyjazne dla oka.

Standardowe lampy w inteligentnym wydaniu

Wtyczka WiZ SMART PLUG pozwala bezprzewodowo sterować nieinteligentnymi lampami i urządzeniami, takimi jak przenośne wentylatory lub lampy podłogowe, za pomocą aplikacji WiZ lub asystenta głosowego. Użytkownicy mogą ustawić zegary i sterować oświetleniem, kiedy są poza domem. Nowa wtyczka WiZ SMART PLUG ma wbudowany miernik, który monitoruje i pomaga zoptymalizować zużycie energii. Zapraszamy do naszej recenzji WiZ Smart Plug.

Dostępność i ceny

  • Kolorowa lampa stołowa WiZ HERO drugiej generacji dostępna jest w cenie 225 PLNzapraszamy do recenzji.
  • Kolorowa lampa dwustrefowa WiZ SQUIRE dostępna jest w cenie 250 PLNzapraszamy do recenzji.
  • Regulowane białe lampy sufitowe WiZ SUPERSLIM dostępna jest w cenie 245 PLN (14W) oraz 289 PLN (16W)
  • Przyciemniane lampy sufitowe WiZ ADRIA o ciepłej i zimnej barwie dostępne w cenie 120 PLN
  • Reflektory WiZ IMAGEO, regulowane kolorowe światło dostępne w cenie od 180 PLN
  • Reflektory WiZ IMAGEO, regulowane białe światlo dostępne w cenie od 149 PLN
  • Matowa szklana żarówka WiZ w cenie 65 PLN 
  • Wtyczka WiZ SMART PLUG typu E z miernikiem mocy dostępna od jesieni 2021 w kwocie 90 PLN zapraszamy do recenzji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s