SmartThings otwiera się na współpracę z Home Connect, czas na sprzęt AGD innych producentów

Już wkrótce urządzenia domowe współpracujące z ekosystemem Home Connect zintegrują się również z aplikacją SmartThings. Tym samym otrzymamy sterowanie urządzeniami AGD takich producentów jak Bosch czy Simens. Kontroluj swoje urządzenia bezpośrednio lub twórz automatyzacje i sceny, które bezproblemowo wpasowują się w codzienną rutynę.

Twój sprzęt AGD zawsze pod ręką

Czy suszarka już się skończyła? Nie musisz wstawać z kanapy, aby to sprawdzić – dzięki SmartThings możesz otrzymywać powiadomienia bezpośrednio na telewizor lub sprawdzać stan swoich ulubionych urządzeń w aplikacji SmartThings. A dzięki automatyzacji i funkcjom scen, możesz jeszcze bardziej dostosować swój inteligentny dom. Czy chciałbyś tak skonfigurować pralkę, aby dyskretnie informowała Cię o tym, migając lampką w salonie? A może przed wyjazdem na wakacje chcesz wyłączyć cały zestaw urządzeń? Nic prostszego dzięki SmartThings.

Zarządzaj inteligentnym domem tak, jak lubisz

SmartThings dostosowuje się do Twojego stylu życia, a nie odwrotnie. Otrzymujesz spójne wrażenia bez względu na to, czy korzystasz z telefonu, tabletu, smartwatcha, komputera, a nawet telewizora Samsung.

Wszystkie usługi, których możesz potrzebować – na jednej platformie

Korzystaj z zalet prawdziwie globalnej platformy inteligentnego domu. Dostępna w 200 krajach i zintegrowana z setkami marek w ekosystemie Works with SmartThings, SmartThings jest jedną z największych platform inteligentnego domu na rynku.

Źródło: Home Connect

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s