Samsung SmartThings współpracuje z CommScope RUCKUS, aby zapewnić deweloperom i najemcom sieci nowej generacji

W miarę jak systemy alarmowe, termostaty, klimatyzatory i inne urządzenia domowe stają się coraz bardziej połączone, kolejne pokolenie mieszkańców stara się zapewnić wartość i wygodę, tworząc w swoich domach dostosowane, oparte na technologii środowisko. Aby sprostać zapotrzebowaniu na taki ekosystem, Samsung SmartThings i CommScope RUCKUS ogłosiły współpracę, która umożliwia właścicielom i właścicielom budynków oferowanie lepszych doświadczeń najemcom i mieszkańcom.

Dzięki temu sojuszowi portfolio konwergentnych punktów dostępu Wi-Fi 6 i IoT firmy RUCKUS zyska funkcjonalność Works as SmartThings Hub (WASH), umożliwiając właścicielom nieruchomości przekształcenie ich budynków mieszkalnych w inteligentne domy, a mieszkańcom łączenie się z tysiącami urządzeń setki marek. Integracja zapewni w przyszłości zgodność z protokołem Matter, tworząc prawdziwą interoperacyjność, umożliwiając niezawodną współpracę inteligentnych urządzeń domowych konsumentów. Aplikacja SmartThings będzie również dostępna w ramach pakietu IoT RUCKUS, oferując budowniczym i zarządcom nieruchomości jedno przyszłościowe rozwiązanie w ramach jednego ekosystemu.

„W ostatnich latach nastąpiła zmiana sposobu i miejsca zamieszkania ludzi. Mieszkańcy coraz częściej szukają budynków wyposażonych w połączoną technologię, aby życie było łatwiejsze i przyjemniejsze. To partnerstwo pozwala nam zapewnić mieszkańcom spokój i wygodę, których szukają, jednocześnie pomagając budowniczym i zarządcom nieruchomości wyeliminować wysokie koszty i konkurować na dzisiejszym rynku nieruchomości”.

– powiedział Chanwoo Park, wiceprezes wykonawczy i szef grupy biznesowej IoT w Samsung Electronics. 

Prawie 75 procent osób ankietowanych niedawno przez SmartThings stwierdziło, że możliwości inteligentnego domu są ważną cechą przy poszukiwaniu miejsca do życia. W rezultacie deweloperzy i zarządcy nieruchomości inwestują w wartość tworzenia połączonych doświadczeń życiowych. Portfolio konwergentnych rozwiązań Wi-Fi 6 i IoT firmy CommScope firmy RUCKUS umożliwia mieszkańcom korzystanie z połączonego życia, które włączyli do swojego życia.

„W 2022 spodziewamy się, że najemcy będą dokonywać wyborów dotyczących stylu życia, które zapewnią im większą swobodę i elastyczność. Deweloperzy reagują, wdrażając technologię, która zapewnia wygodę i wartość. Podłączając urządzenia domowe do jednej sieci, deweloperzy wykorzystują technologię IoT, która optymalizuje konserwację, efektywność energetyczną i lepsze wrażenia z domu. Współpraca Samsung SmartThings i CommScope RUCKUS wyznacza nowy kamień milowy w napędzaniu rynku nieruchomości w przyszłość”.

– powiedział Bart Giordano, starszy wiceprezes i dyrektor generalny RUCKUS, CommScope.

Tworzenie połączonych doświadczeń życiowych i zawodowych

SmartThings i CommScope RUCKUS współpracowały z Picerne Real Estate Group, firmą budowlano-deweloperską, aby stworzyć połączone doświadczenia poprzez włączenie zintegrowanej technologii bezpośrednio do jednego z ich nowych projektów mieszkaniowych. Mieszkania w tej inwestycji zapewniają mieszkańcom prawdziwie połączone wrażenia, pozwalając im sterować inteligentnymi urządzeniami Samsung, regulować ogrzewanie i klimatyzację oraz włączać inteligentne oświetlenie, a wszystko to z poziomu aplikacji SmartThings.

Oprócz mieszkańców, z technologii skorzystali również zarządcy nieruchomości i pracownicy utrzymania ruchu. Według Picerne Real Estate Group, zarządcy nieruchomości są w stanie zaoszczędzić nawet 20% na obrotach elektrycznych, centralnie sterując termostatami w wolnych mieszkaniach za pomocą aplikacji SmartThings. Mogą również zautomatyzować rutynowe zadania. Na przykład każde mieszkanie jest wyposażone w inteligentny zamek, którym zarządca nieruchomości może sterować za pomocą aplikacji SmartThings, umożliwiając personelowi utrzymania ruchu szybkie i sprawne wypełnianie mandatów serwisowych. Rezultatem jest zwiększona wydajność i wyższa satysfakcja mieszkańców.

„Od 1925 roku jesteśmy w czołówce rozwoju i zarządzania budynkami. Zobowiązaliśmy się do utrzymania nieruchomości, zwiększenia obłożenia, obniżenia kosztów i zwiększenia przepływów pieniężnych. Cieszymy się, że możemy zaprezentować ten apartamentowiec przyszłości za pomocą SmartThings i CommScope RUCKUS”.

– powiedział Frank LoTurco, wiceprezes ds. zarządzania nieruchomościami w Picerne Real Estate Group.

Dziś miliony klientów na całym świecie już zaufały Samsungowi w zakresie innowacyjnych urządzeń, telewizorów i innych urządzeń w swoich domach. Dzięki szerokiemu ekosystemowi kompatybilnych urządzeń IoT, SmartThings nadal tworzy świat nieograniczonych możliwości.

Aby dowiedzieć się więcej o SmartThings i CommScope RUCKUS, odwiedź www.smartthings.com i www.commscope.com . Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach smart home dla przyszłych pokoleń mieszkańców, obejrzyj tutaj.

Źródło: Newsroom Samsung US

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s