Samsung OLED 2022 wchodzi do sprzedaży w Polsce

W tym roku bogatą ofertę telewizorów Samsung uzupełni OLED S95B. Wprowadzenie tego modelu do portfolio jest realizacją wizji firmy Samsung „ekrany wszędzie, ekrany dla wszystkich”. Telewizor jest już dostępny w Polsce na stronie Samsung.com w dwóch rozmiarach 55 i 65 cali.

  • Technologia Samsung OLED, która wykorzystuje samoemisyjne piksele, zapewnia głęboką czerń, czystą biel i pełną paletę żywych kolorów.
  • Samsung OLED łączy wydajność Neuronowego Procesora Quantum 4K z technologią OLED Quantum HDR, co przekłada się na realistyczne kolory, poprawia kontrast i odwzorowanie szczegółów.
  • To pierwszy telewizor, który opiera się na wiernym odwzorowaniu kolorów PANTONE.
  • OLED S95B oferuje ponadto wszystkie zalety platformy Tizen, a jakość obrazu uzupełnia szereg rozwiązań audio, takich jak Q-Symphony z Dolby Atmos czy Dźwięk Podążający za Obiektem.
  • Telewizor jest dostępny na stronie Samsung.com w wersji 55 i 65-calowej.

Wprowadzenie telewizora OLED S95B, który stanowi dopełnienie oferty na polskim rynku, daje widzom jeszcze szerszą gamę produktów odpowiadających na zróżnicowane potrzeby.

Moc samoemisyjnych pikseli

Telewizor OLED S95B oferuje technologię Samsung OLED z samoemisyjnymi pikselami, dzięki którym głęboka czerń i szeroka paleta kolorów stają się niezwykle żywe. W połączeniu z OLED Quantum HDR obraz będzie tak realistyczny, kontrastowy i szczegółowy, że trudno będzie oderwać wzrok od ekranu. Autentyczność kolorów i ich wierne odwzorowanie potwierdza certyfikat „Zweryfikowane przez PANTONE[1]”. Oznacza on, że S95B prawdziwie prezentuje 2030 barw PANTONE i 110 nowo dodanych odcieni tonu skóry. To pierwszy telewizor, który opiera się na wiarygodnych kolorach PANTONE.

W tym nowym modelu Samsung zastosował także szereg rozwiązań, które sprawdziły się i zapewniły popularność telewizorów Neo QLED. Wśród nich Neuronowy Procesor Quantum 4K[2], który zapewnia świetne wrażenia, podczas oglądania, gwarantując żywe kolory, kontrast i szczegóły. Funkcja Skalowania do 4K[3]  – dzięki sztucznej inteligencji z wykorzystaniem aż 20 sieci neuronowych – pozwala cieszyć się ulubionymi treściami w świetnej jakości, niezależnie od rozdzielczości pliku źródłowego.

Z myślą o fanach sportu i gier OLED S95B oferuje także Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+. Dzięki upłynnieniu ruchu do 120 Hz w 4K, można cieszyć się udoskonaloną dynamiką bez opóźnień i rozmyć w każdej rozgrywce – bez względu na to, czy grasz czy oglądasz. Nie mogło także zabraknąć sztandarowych rozwiązań Samsung dla fanów gier, takich jak Ultra Szeroki Widok w Grach czy Panel Gracza.

Udoskonalone wrażenia

W telewizorze Samsung OLED widzowie znajdą udoskonalony Smart Hub[4], czyli intuicyjne centrum sterowania. W tym roku interfejs jest jeszcze łatwiejszy w użytkowaniu. Widzowie szybciej wyszukają pożądane treści, które dodatkowo podzielone będą na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem wcześniejszych zainteresowań. Dostępne są one również na tegorocznym modelu telewizora z serii QN91BA.

Telewizor S95B oferuje ponadto szereg funkcji i technologii, które widzowie dobrze znają z linii Neo QLED. Wśród nich m.in. funkcja SmartThings do łatwego łączenia i zarządzania urządzeniami, tryb Multi View (oglądanie treści z kilku urządzeń na jednym ekranie) czy PC na Ekranie TV – opcję niezastąpioną podczas pracy i nauki zdalnej.

Mówiąc o wrażeniach nie sposób nie wspomnieć o możliwościach audio nowego OLED S95B. Dolby Atmos w połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami, zapewnia niezwykle porywający dźwięk, który pozwoli przenieść się w sam środek akcji. Wrażenia spotęguje technologia Dźwięku Podążającego za Obiektem. Wbudowany system głośników (2.2.2) dostarczy więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń. Nie zabrakło także technologii Q-Symphony[5], która dostarcza harmonijne brzmienie soundbara i telewizora.

Samsung S95B wyróżnia się Laserowym Designem. Charakteryzuje się smukłym profilem, wyglądającym niczym wycięty laserem. Minimalistyczna ramka i smukły tył telewizora sprawiają, że ten nowy ekran prezentuje się stylowo i elegancko w każdym wnętrzu.

Samsung OLED S95B jest już dostępny w Polsce na stronie Samsung.com w rozmiarze 55” i 65”.

  • [1] PANTONE LLC- amerykańskie przedsiębiorstwo, które 1963 r. wprowadziło PANTONE MATCHING SYSTEM®, narzędzie pozwalające na wierny wybór i spójną reprodukcję kolorów. Certyfikat „Zweryfikowane przez PANTONE” gwarantuje, że produkt może wiernie symulować pełną gamę kolorów PANTONE, co zostało udowodnione przez zespół PANTONE Advanced Color Technology (ACT).
  • [2] Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.
  • [3] Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.
  • [4] Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.
  • [5] Kompatybilność z funkcją Q-Symphony można sprawdzić w specyfikacji soundbara.
Źródło: Newsroom Samsung PL

One thought on “Samsung OLED 2022 wchodzi do sprzedaży w Polsce

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s