Startuje przedsprzedaż telewizorów Samsung z oferty na 2023 rok

Samsung rozpoczął pierwszą przedsprzedaż telewizorów z portfolio na 2023 rok. Ofertą objęte są wybrane modele z serii Excellence Line Neo QLED 8K, Neo QLED 4K i OLED. Widzowie, którzy zamówią je już teraz mogą otrzymać dedykowany soundbar za 1 zł. Promocja obowiązuje od 13 marca do 2 kwietnia 2023 roku lub do wyczerpania puli produktów promocyjnych.

  • Oferta obejmuje telewizory Neo QLED 4K 55QN85C, 65QN85C, 65QN95C, modele Excellence Line Neo QLED 8K 65QN700C, 65QN800C, 65QN900C oraz tegoroczny telewizor OLED S90C o przekątnej 55 i 65 cali.
  • W zależności od modelu telewizora do wyboru w cenie 1 zł są soundbary HW-Q800B lub HW-Q930B.
  • Zamówienia w ramach przedsprzedaży można składać od 13 marca do 2 kwietnia 2023 rok. Wysyłka produktów rozpocznie się od 3 kwietnia i potrwa do 16 kwietnia 2023 r.
  • Zestawy promocyjne można zamawiać na stronie Samsung.com, w salonach Samsung Brand Store, a także w sieciach sprzedaży RTV Euro AGD, Media Expert, Neonet, Media Markt i X-KOM oraz w Audio Color.

Tegoroczna oferta telewizorów Samsung jest zróżnicowana bardziej niż kiedykolwiek, dlatego do pierwszej przedsprzedaży trafiły modele reprezentujące różne technologie i adresujące różne potrzeby i oczekiwania widzów.

Excellence Line Neo QLED 8K i Neo QLED 4K wykorzystują technologię Quantum Mini LED, która odpowiada m.in. za lepszą kontrolę nad podświetleniem, co przekłada się na większą szczegółowość obrazu. Detale będą bardziej widoczne zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach. Jednym z wyróżników Excellence Line jest multi-inteligentny procesor, który wspomaga udoskonalony proces skalowania jakości obrazu zbliżonej do 8K, co zapewnia nieosiągalny dotychczas realizm. Efekt końcowy wspierany jest dodatkowo przez technologię Wzmocnienia Głębi Obrazu Pro (Real Depth Enhancer Pro) oraz lepszą kontrolę nad podświetleniem kształtów (Shape Adaptive Light Control), co nadaje efekt trójwymiarowości.

Z kolei tegoroczne telewizory Samsung OLED S90C nie uznają kompromisów i dają prawdziwie kinowe wrażenia w domu. Technologia Samsung OLED łączy głęboką czerń, czystą biel i pełną paletę żywych kolorów. Dzięki nowoczesnym samoemisyjnym pikselom oraz Quantum Dot widzowie będą cieszyć się realistycznymi, wyraźnymi i jaśniejszymi kolorami.

Samsung mnoży korzyści

W ramach przedsprzedaży nie tylko można wcześniej zamówić najnowsze telewizory Samsung z oferty na 2023 rok, ale także zyskać soundbar za 1 zł. W zależności od wybranego modelu oferowane będą soundbary Q-Serii HW-Q800B lub HW-Q930B. Oba urządzenia dzięki wsparciu funkcji, takich jak Q-Symphony czy Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni spotęgują wrażenia i stworzą naprawdę zgrany duet z najnowszymi telewizorami.

Zamówienia w ramach przedsprzedaży można składać od 13 marca do 2 kwietnia 2023 roku. Wysyłka produktów rozpocznie się od 3 kwietnia i potrwa do 16 kwietnia 2023 r. Liczba promocyjnych zestawów jest ograniczona. Zestawy promocyjne można zamawiać na stronie Samsung.com, w salonach Samsung Brand Store, a także w Audio Color, RTV Euro AGD, Media Expert, Neonet, Media Markt i X-KOM.

Źródło: Newsroom Samsung PL

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s