Kompatybilne urządzenia LIVARNO LUX

Przedstawiamy kompatybilne urządzenia z ekosystemem SmartThings

Marka LIVARNO LUX to artykuły oświetleniowe. Jej produkty znajdziemy w sklepie LIDL. Odpowiedzialna jest również za produkcję urządzeń dla inteligentnego domu od LIDL obsługiwanego przez dedykowaną aplikację. Urządzenia nie są oficjalnie wspierane w ekosystemie SmartThings, lecz dzięki zastosowaniu łączności poprzez protokoł Zigbee, lecz metodą prób i błędów, możemy zastosować część z nich w naszym domu:

  • Lampa wisząca LIVARNO LUX

Szukając w Internecie jakichkolwiek informacji na temat marki LIVARNO LUX możemy się rozczarować – niestety nie trafimy na żadne konkretne odpowiedzi. Da się jednak stwierdzić, że urządzenia LIVARNO LUX sprzedawane w sklepach Lidla.

Niewątpliwie jednym z czynników niskiej ceny danych produktów jest ich jakość. Nie da się ukryć, że niska cena stanowi tutaj pewną rekompensatę za słabsze podzespoły. Nie oznacza to jednak, że produkty LIVARNO LUX nie są godne polecenia.

Poniżej znajdziesz wszystkie przetestowane przez nas urządzenia LIVARNO LUX, które możesz wykorzystać przy budowie swojego wymarzonego inteligentnego domu.