Kompatybilne urządzenia POPP

Przedstawiamy kompatybilne urządzenia z ekosystemem SmartThings

Nazwa Popp oznacza 90 lat niezawodnej i niedrogiej elektrotechniki Made in Germany. Jako pionier technologii Z-Wave w Europie, Popp jest zaangażowany w dostarczanie wysokiej jakości interoperacyjnych komponentów i rozwiązań bezprzewodowych dla Twojego inteligentnego domu.

Założona w 1930 roku przez Heinricha Poppa w Bad Berneck w Niemczech, w pierwszych latach koncentrowała się na produkcji i dystrybucji porcelany elektrycznej, bezpieczników, zacisków, opraw oświetleniowych i gniazd. W latach pięćdziesiątych asortyment został poszerzony o przełączniki, światła, wtyczki itp. Od tego czasu POPP jest synonimem niezawodnej i niedrogiej elektrotechniki „Made in Germany”. Wraz z wprowadzeniem rozwiązania inteligentnego domu InterACT3 w 2008 roku, POPP był jedną z pierwszych firm, które zaoferowały w Europie sterowanie radiowe oparte na technologii Z-Wave. Wraz z przejęciem POPP & Co. przez wiodącego europejskiego dystrybutora Z-Wave Z-Wave Europe GmbH w 2013 roku rozpoczął się nowy rozdział w historii firmy. Dzięki połączeniu niemieckich umiejętności inżynieryjnych i skupieniu się na standardzie radiowym Z-Wave, POPP stał się jednym z wiodących producentów Z-Wave w Europie.

W ostatnich latach opracowano przełomowe produkty, takie jak pierwsza autonomiczna energetycznia stacja pogodowa Z-Wave czy zasilana energią słoneczną syrena zewnętrzna. W 2020 roku program POPP & Co. ewoluował, kiedy firma wprowadziła pierwszy moduł wtykowy Zigbee dla Raspberry Pi i najbardziej kompaktowy na świecie pendrive Zigbee USB.

Poniżej znajdziesz wszystkie przetestowane przez nas urządzenia POPP, które możesz wykorzystać przy budowie swojego wymarzonego inteligentnego domu.