Philips Hue rozszerzy asortyment żarówek z serii Filament i Color

Musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość przez około dwa miesiące, aż Philips Hue oficjalnie zaprezentuje swoje nowe produkty. Już dziś mogę dać Wam mały przeciek niektórych nowości, które zostaną zaprezentowane pod koniec sierpnia lub na początku września.

Nowe żarówki Retro w serii White Ambiance

Po udanym debiucie żarówek Filament, zostaną one wzbogacone o serię White Ambiance. Wyglądem będą bardzo podobne lecz pod względem strumienia świetlnego, mają teraz zdolność do wytwarzania białego światła w zakresie od ciepłego do chłodnego, do czego obecne modele nie są zdolne, ponieważ oferują tylko 2100 K. Jasność wciąż będzie wynosić 550 lumenów, więc tutaj nic się nie zmieniło.

Nowością będą żarówki w rozmiarze E14, których brakowało w obecnej gamie żarówek o wyglądzie retro. Nie jesteśmy pewni, czy żarówki E14 będą w tej chwili tylko oferować ciepłą biel, czy również zmianę strumienia światła białego. Obecnie nie ma informacji o cenie, ale spodziewamy się, że cena żarówki Filament White Ambiance będzią nieco droższe niż obecne modele w stałym kolorze ciepłej bieli.

Zwiększenie strumienia światła

Philips Hue pracuje nad jaśniejszymi źródłami światła. Zamiast zwykłych 806 lumenów w przyszłości będą jaśniejsze – a nawet znacznie jaśniejsze, niż mogliśmy do tej pory zakładać. W przyszłości, żarówki o standardowej wielkości będą mogły oferować aż 1100 lumenów. Ponadto pojawi się większa lampa o jasności 1600 lumenów, która będzie dostępna nie tylko jako Hue White, ale również w pozostałych seriach Hue White Ambiance oraz Hue White and Color Ambiance. Większa konstrukcja jest konieczna ze względu na wyższe wydzielanie ciepła przez diody LED, a co za tym idzie niezbędne chłodzenie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s