SmartThings Pet – opieka nad zwierzętami pod Twoją nieobecność

SmartThings Pet to nowa usługa aplikacji SmartThings, dodana dzięki SmartApps, synchronizuje się z urządzeniami, takimi jak oczyszczacz powietrza czy odkurzacz Jet Bot IA +, aby umożliwić użytkownikom kontrolowanie swojego zwierzaka z poziomu aplikacji SmartThings.

SmartThings Pet, którego premiera ma się rozpocząć w sierpniu, pozwala użytkownikom zameldować się i opiekować zwierzętami, pod nieobecność w domu. Przykładowo SmartApps synchronizuje się z produktami marki PETKIT, firmy technologicznej zajmującej się wprowadzaniem na rynek inteligentnych produktów dla zwierząt — a konkretnie karmników Element i rozwiązań COSY dla inteligentnego domu. Umożliwiając opiekę nad zwierzętami domowymi z poziomu ekosystemu SmartThings.

Po udostępnieniu SmartApps użytkownikom, będzie dostępna w SmartThings. Na ekranie głównym kliknij Dodaj (+)  i wybierz SmartApp, wybierz z listy żądaną usługę SmartApp i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Usługa została uruchomiona w Europie, Ameryce Łacińskiej i Azji w drugiej połowie 2021 roku, w Polsce możliwe jest chwilowo jedynie zastosowanie standardowych automatyzacji. Karmnik PETKIT i produkty COSY wymagają połączenia Wi-Fi i konta Samsung w celu synchronizacji ze SmartThings Pet. Dostępne na urządzeniach z Androidem i iOS.

7 myśli w temacie “SmartThings Pet – opieka nad zwierzętami pod Twoją nieobecność

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s