Marcowa aktualizacja aplikacji SmartThings – używaj telefonu jako klawiatury TV

Od dzisiaj wdrażana jest nowa opcja w aplikacji SmartThings. Teraz możemy łatwo i szybko wprowadzać tekst i sterować telewizorem za pomocą telefonu Galaxy oraz aplikacji SmartThings, w zamian za pilota do telewizora.

Na początek musimy skonfigurować ustawiania w SmartThings, jak pokazano poniżej, możesz wprowadzać tekst za pomocą smartfona Galaxy podczas korzystania z klawiatury Samsung na telewizorze. Po zakończeniu wprowadzania możesz używać go również jako pilota mobilnego do bezpośredniego sterowania telewizorem.

Aby uruchomić nowa funkcja należy wejść w: Ustawienia Galaxy SmartThings, następnie Przydatne funkcje > Użyj telefonu komórkowego jako klawiatury telewizora

Oprócz aplikacji systemu operacyjnego Tizen korzystanie z klawiatury Samsung na telewizorze jest również możliwe w następujących aplikacjach: Spotify, Discovery+, ESPN, Wavve, TVING, Bloomberg, Facebook, DIRECTV, Amazon Music, Facebook Watch, HBO GO, FOX SPORTS itp.

Najnowsza funkcja będzie dostępna na telewizorach Samsung z roku 2022, modele z lat 2020–2021 będą obsługiwane po aktualizacji telewizora w przyszłości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s