Samsung i Microsoft wprowadzają aplikację Xbox do Gaming Hub na najnowszych telewizorach Samsung SmartTV

Xbox dołącza do Samsung Gaming Hub, nowej platformy wykrywania strumieniowania gier dostępnej w telewizorach Samsung Smart TV 2022, takimi jak QE55QN91BA – zapraszamy do recenzji.

Samsung Electronics, wiodący na świecie producent telewizorów od 16 lat z rzędu, ogłosił dzisiaj, że Xbox dołącza do Samsung Gaming Hub1, nowej platformy wykrywania strumieniowania gier dostępnej na 2022 telewizorach Samsung Smart, w tym serii Neo QLED 8K, Neo QLED 4K, QLED2 i 2022 Smart Monitor Series. Samsung Gaming Hub stanie się pierwszą na świecie platformą Smart TV, która będzie zawierać aplikację Xbox na telewizorach Smart TV. Dzięki temu partnerstwu użytkownicy Samsung Gaming Hub mogą teraz przesyłać strumieniowo ponad 100 wysokiej jakości gier za pośrednictwem aplikacji Xbox, w tym przebojowe tytuły, takie jak Halo Infinite i Forza Horizon 5 . Co więcej, mogą grać w nowe gry pierwszego dnia po premierze od Xbox Game Studios i cieszyć się kultowymi franczyzami od Bethesda Softworks i nie tylko.

Obsługiwany przez system operacyjny Tizen, Samsung Gaming Hub to nowa platforma do strumieniowego odkrywania gier, łącząca sprzęt i oprogramowanie, zapewniająca lepsze wrażenia z gry na telewizorach Samsung Smart TV 2022, umożliwiając graczom natychmiastowy dostęp do ulubionych gier od wiodących w branży dostawców treści. Oprócz aplikacji Xbox, która oferuje setki ulubionych gier za pośrednictwem Xbox Game Pass, gracze mogą również spodziewać się niesamowitych wrażeń w grach ze zminimalizowanymi opóźnieniami i niesamowitą grafiką dzięki zaawansowanym ulepszeniom ruchu i technologii wydajności gry w telewizorze Samsung Smart TV z 2022 roku i serii Smart Monitor Series.

„Xbox jest integralnym partnerem firmy Samsung i podziela naszą wizję oraz zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości strumieniowania gier w każdym miejscu w domu […] Cieszymy się, że możemy pogłębić naszą współpracę z Xbox, dodając aplikację Xbox do Samsung Gaming Hub, która daje teraz użytkownikom Samsung Smart TV dostęp do setek gier Xbox Game Pass. Z taką samą łatwością, z jaką nasi klienci oglądają sport na żywo i przesyłają strumieniowo filmy na Samsung Neo QLED i QLED, mogą teraz grać w swoje ulubione gry”.

— powiedział Won-Jin Lee, prezes i szef zespołu ds. usług serwisowych w Samsung Electronics.

„Dążymy do zapewnienia radości i społeczności graczy wszystkim na świecie, a wprowadzenie aplikacji Xbox na telewizory Smart TV to kolejny krok w urzeczywistnianiu naszej wizji […] Dlatego cieszymy się, że możemy współpracować z Samsung, światowym liderem w dziedzinie telewizorów, w udostępnianiu konsoli Xbox większej liczbie graczy. Współpraca z Samsung pomogła nam zapewnić większy dostęp do gier i umożliwiła nam powitanie nowych graczy w naszej kwitnącej społeczności”.

— powiedział Phil Spencer, dyrektor generalny Microsoft Gaming.

Ujawniony na CES 2022, Samsung Gaming Hub obejmuje partnerstwa z wiodącymi usługami strumieniowania gier, takimi jak NVIDIA GeForce NOW, Google Stadia i Utomik, a wraz z dzisiejszym ogłoszeniem staje się jedyną platformą Smart TV, która zawiera aplikację Xbox. Samsung Gaming Hub będzie dostępny w wybranych regionach na całym świecie w modelach Samsung Smart TV z 2022 roku od 30 czerwca lub później.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę Samsung Gaming Hub.

1 Dostępność Centrum gier może się różnić w zależności od regionu.
2 2022 modele telewizorów Samsung Smart TV powyżej BU8000.

Źródło: Newsroom Samsung Global

4 myśli w temacie “Samsung i Microsoft wprowadzają aplikację Xbox do Gaming Hub na najnowszych telewizorach Samsung SmartTV

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s