Nowe oświetlenie Philips Hue stworzone z myślą o nowoczesnym stylu życia i wciągającej

  • Dopełnij wystrój swojego domu nowoczesnymi żarówkami Philips Hue Lightguide
  • Zanurz się w rozrywce podczas grania dzięki taśmie LED Philips Hue Play gradient PC
  • Ciesz się większym spokojem ducha, gdy jesteś poza domem, dzięki automatyzacji Symulacja obecności w domu

Tradycyjny i praktyczny wystrój w nowej, współczesnej odsłonie

Dzięki efektownemu wzornictwu nowe żarówki Philips Hue Lightguide łączą przyciągający wzrok nowoczesny styl, wraz ze wszystkimi funkcjami inteligentnego oświetlenia Philips Hue. Dostępne w trzech wyjątkowych kształtach — kulistym, eliptycznym oraz trójkątnym — żarówki Lightguide zawierają w swoim wnętrzu intrygujący rozpraszający światło element, a ich odblaskowe, błyszczące wykończenie sprawia, że ​​świecą jeszcze jaśniej. Żarówki Lightguide zostały zaprojektowane z myślą o ekspozycji, to wyrazisty dodatek, który uzupełni wystrój każdego nowoczesnego domu i idealnie wkomponuje się w Twoją ulubioną scenę świetlną Philips Hue. Żarówki Lightguide można wkręcić w metalową oprawę z kablem w płóciennym oplocie, czyniąc z nich interesującą dekorację. Oprawa z kablem jest dostępna w kolorze czarnym, element jest sprzedawany osobno.

Z myślą o miłośnikach tradycyjnego designu, żarówka Philips Hue Filament w kształcie świecy będzie dostępna w wersji White Ambiance, umożliwiającej wybór tysięcy odcieni ciepłego lub zimnego światła.

Jeszcze bardziej wciągająca rozrywka

Nowa taśma Philips Hue LED Play gradient PC zapewnia najwyższą jakość oświetlenia w trakcie rozgrywek komputerowych. Światło emitowane z gradientowej taśmy LED rozjaśnia się i ciemnieje w rytm akcji, naśladując dowolne treści wyświetlane na ekranie. Generowane przez nią barwy płynnie łączą się ze sobą, stwarzając bogaty, zniewalający efekt przenikania. Taśmę można w łatwy sposób zamontować na tyle monitora za pomocą dołączonych do zestawu uchwytów. Dzięki wyjątkowo zaprojektowanej osłonie, emituje ona światło pod kątem 45 stopni ustawiona blisko ściany stwarza więc intrygujący efekt halo. Taśma jest elastyczna, dzięki czemu można ją zainstalować na prostych lub zakrzywionych monitorach. Jest dostępna w trzech różnych rozmiarach — model 24/27-calowy oraz 32/34-calowy do stanowisk z jednym monitorem oraz model przeznaczony do stanowisk z trzema 24/27-calowymi monitorami.

By zapewnić Ci jeszcze lepszą rozgrywkę i ożywić Twoje ulubione gry z wykorzystaniem światła, Philips Hue połączył siły z CORSAIR. Oprogramowanie CORSAIR iCUE umożliwia sterowanie scenami oświetlenia Philips Hue przy użyciu jednego interfejsu oraz pozwala na ich synchronizacje z urządzeniami peryferyjnymi RGB od CORSAIR, dzięki czemu idealna atmosfera jest na wyciągnięcie ręki.

Niezależnie od tego czy grasz, czy po prostu oglądasz telewizję, by zapewnić jeszcze łatwiejszą konfigurację i pozwolić Ci skupić się na rozrywce, obecna aplikacja Philips Hue Sync Box zostanie połączona z główną aplikacją Philips Hue w czwartym kwartale 2022 r. Oznacza to, że użytkownicy będą mogli zarządzać całym systemem rozrywki w jednym miejscu. Aplikacja Hue będzie od teraz narzędziem do tworzenia obszarów rozrywki, konfiguracji i sterowania Sync Box, albo włączania funkcji, takich jak sterowanie głosem lub podczerwienią. Philips Hue Sync (oddzielna aplikacja mobilna do sterowania urządzeniem Sync Box) zostanie wyłączona z użytku. Zapraszamy do recenzji Philips Hue Play HDMI Sync Box.

Nowa integracja z ekosystemem SmartThings

Philips Hue pozwala na synchronizowanie świateł z muzyką na jeszcze większej liczbie urządzeń. Od teraz, dzięki funkcji Philips Hue + SmartThings Music Sync, możesz zanurzyć się w dźwięku łącząc inteligentne oświetlenie Philips Hue z ulubionymi piosenkami na dowolnym smartfonie Samsung Galaxy. Aby sparować się z inteligentnym oświetleniem, korzystając z telefonu lub tabletu Galaxy, użyj po prostu usługi Music Sync w aplikacji Samsung SmartThings. Po aktualizacji aplikację SmartThings, zyskasz dostęp do Hue Sync, dzięki czemu w przejrzysty sposób zsynchronizujesz światła z muzyką z większości usług streamingowych na swoim urządzeniu mobilnym. Funkcja planowana jest na czwarty kwartał 2022 r, szczegóły opisaliśmy we wczorajszym poście.

Automatyzacja Symulacja obecności w domu zapewni Ci spokój ducha, kiedy tego potrzebujesz

Nowa automatyzacja Symulacja obecności w domu została zaprojektowana tak, by chronić go z wykorzystaniem światła i zapewniać Ci spokój ducha, kiedy jesteś poza nim. Funkcja automatycznie włącza i wyłącza światła w wybranych przez Ciebie pomieszczeniach, w godzinach, w których ich zwykle używasz. Dzięki intuicyjnej obsłudze w prosty sposób wybierzesz, które światła zostaną dodane do automatyzacji oraz określisz porę dnia w których ma być aktywna. Nowa automatyzacja będzie dostępna na początku września 2022 r. w aplikacji Philips Hue.

„W Philips Hue sądzimy, że integracja inteligentnego oświetlenia i domowej rozrywki staje się coraz ważniejsza dla naszych użytkowników, niezależnie od tego, czy grają, oglądają telewizję czy słuchają muzyki. Dzięki nowym produktom i funkcjom aplikacji możemy zaoferować im jeszcze bardziej wciągającą i przyjazną dla odbiorcy rozrywkę. Wiemy też, że nasi użytkownicy zwracają uwagę na design, dlatego staramy się oferować im nowe, ekscytujące i eleganckie produkty, które dopełniają wystrój ich wnętrz i pomagają spersonalizować im atmosferę”

– podkreślił Jasper Vervoort, Business Leader Philips Hue w firmie Signify. 

Urządzenia dostępne w Polsce już wkrótce:

  • Żarówki Philips Hue Lightguide (Jesień 2022) w cenie 370,00 – 415,00 PLN
  • Metalowa oprawa z kablem w płóciennym oplocie do podwieszania żarówek Philips Hue Lightguide, dostępna w kolorze czarnym (Jesień 2022) w cenie 185,00 PLN
  • Philips Hue White Ambiance Żarówka Filament C37 E14 (Jesień 2022) w cenie 210,00 PLN, dwupak 300,00 PLN
  • Philips Hue Taśma LED Play gradient PC (Wrzesień 2022) w cenie 24/27” 695,00 PLN, 32/34” 785,00 PLN, dla 3 monitorów 24/27” 1200,00 PLN
  • Zestaw startowy Philips Hue z taśmą LED Play gradient PC (Wrzesień 2022) w cenie 24/27” 925,00 PLN, 32/34” 1015,00 PLN, dla 3 monitorów 24/27” 1385,00 PLN
Metalowa oprawa z kablem w płóciennym oplocie do podwieszania żarówek Philips Hue Lightguide

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s