Samsung SmartThings rozszerza współpracę z Philips Hue, aby połączyć doznania muzyczne Music Sync

Samsung SmartThings, ogłasza dziś rozszerzenie współpracy z Philips Hue, aby przekształcić słuchanie muzyki w wciągające wrażenia wizualne, tym samym potwierdza plotki z lipca 2022. Dzięki nowej integracji z Hue Sync z platformą SmartThings, użytkownicy Galaxy będą mogli synchronizować swoje światła Philips Hue z większością serwisów streamingowych muzyki bezpośrednio ze swojego smartfona lub tabletu.

Nowa funkcja umożliwia dynamiczne, konfigurowalne oświetlenie, które synchronizuje się z dowolną zawartością muzyczną i pozwala użytkownikom zmienić swój inteligentny dom w najlepsze domowe centrum rozrywki.

Dzięki funkcji Philips Hue + SmartThings Music Sync, możesz zanurzyć się w dźwięku łącząc inteligentne oświetlenie Philips Hue z ulubionymi piosenkami na dowolnym smartfonie Samsung Galaxy. Aby sparować się z inteligentnym oświetleniem, korzystając z telefonu lub tabletu Galaxy, użyj po prostu funkcji Music Sync w aplikacji Samsung SmartThings. Po aktualizacji aplikację SmartThings, zyskasz dostęp do Hue Sync, dzięki czemu w przejrzysty sposób zsynchronizujesz światła z muzyką z większości usług streamingowych na swoim urządzeniu mobilnym.

„Oczywiste jest, że konsumenci chcą inteligentniejszej i bardziej spersonalizowanej technologii, a ta integracja spełnia to pragnienie, pozwalając użytkownikom SmartThings wyrażać swój nastrój w zaciszu własnego domu” […] „Po raz pierwszy użytkownicy SmartThings mogą zsynchronizować muzykę i światła, aby dostosować swoje idealne domowe centrum treningowe, domowe przyjęcie lub raj relaksacyjny”.

– powiedział Mark Benson, szef SmartThings US.

Ponieważ prawie 20% konsumentów w USA posiada inteligentne światło, funkcja ta umożliwia użytkownikom łatwe podłączenie świateł Philips Hue za pomocą Hue Sync w aplikacji SmartThings – umożliwiając użytkownikom bezproblemowe sterowanie, dostosowywanie i synchronizowanie ich świateł z różnymi usługami strumieniowania muzyki z ich Urządzenie mobilne Galaxy, aby zapewnić lepszą rozrywkę w domu.

Philips Hue jest długoletnim partnerem SmartThings, oferując pełną kontrolę nad inteligentnymi urządzeniami podczas parowania świateł Philips Hue z SmartThings. Od lat użytkownicy mogą podłączyć światła Philips Hue do dowolnego urządzenia Samsung za pomocą aplikacji SmartThings, tworząc sceny, które aktywują nie tylko żarówki, ale także inteligentne rolety lub telewizory, czyniąc dom naprawdę inteligentnym domem.

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą dotychczasową współpracę z SmartThings” […] „Jako światowy lider w inteligentnym oświetleniu, zawsze badamy sposoby dostarczania innowacyjnych i wciągających wrażeń oświetleniowych. Ponieważ muzyka jest integralną częścią codziennego życia, cieszymy się, że pracując ze SmartThings, możemy zaoferować użytkownikom nowy sposób korzystania z inteligentnego oświetlenia Philips Hue wraz z ulubioną muzyką w różnych serwisach streamingowych”.

— powiedział Jasper Vervoort, lider biznesowy Philips Hue

Wprowadzenie nowej integracji planowane jest na czwarty kwartał 2022 r.

Źródło: Samsung Newsroom US, notka prasowa Philips Hue

5 myśli w temacie “Samsung SmartThings rozszerza współpracę z Philips Hue, aby połączyć doznania muzyczne Music Sync

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s