Kompatybilne urządzenia SILVERCREST

Przedstawiamy kompatybilne urządzenia z ekosystemem SmartThings

Marka SILVERCREST to przede wszystkim wszechstronność. To artykuły gospodarstwa domowego, w tym urządzenia kuchenne, sprzątające, sprzęt służący do pielęgnacji oraz szeroko pojęty asortyment technologiczny. Jej produkty znajdziemy w sklepie LIDL. Odpowiedzialna jest również za produkcję urządzeń dla inteligentnego domu od LIDL obsługiwanego przez dedykowaną aplikację. Sensory nie są oficjalnie wspierane w ekosystemie SmartThings, lecz dzięki zastosowaniu łączności poprzez protokoł Zigbee. Metodą prób i błędów oraz informacjami od naszych czytelników, prezentujemy listę kompatybilnych urządzeń:

  • LIDL SmartHome Taśma LED LIVARNOLUX
  • LIDL SmartHome SILVERCREST czujnik ruchu SMSZ 1 B2
  • LIDL SmartHome SILVERCREST czujnik do drzwi i okien

Szukając w Internecie jakichkolwiek informacji na temat marki SILVERCREST możemy się rozczarować – niestety nie trafimy na żadne konkretne odpowiedzi. Da się jednak stwierdzić, że urządzenia SILVERCREST sprzedawane w sklepach Lidla, to produkty dostarczane m.in. przez niemieckie przedsiębiorstwo Kompernass, którego stronę znajdziemy w sieci. 

Niewątpliwie jednym z czynników niskiej ceny danych produktów jest ich jakość. Nie da się ukryć, że niska cena stanowi tutaj pewną rekompensatę za słabsze podzespoły. Nie oznacza to jednak, że produkty SILVERCREST nie są godne polecenia.

Poniżej znajdziesz wszystkie przetestowane przez nas urządzenia SILVERCREST, które możesz wykorzystać przy budowie swojego wymarzonego inteligentnego domu.