Urządzenia SONOFF od teraz łatwiej współpracują ze SmartThings

SONOFF zapewnia wspaniałe wrażenia z automatyzacji domu, niedawno ogłosił interakcję urządzeń za pośrednictwem marki eWeLink. Aby jeszcze bardziej rozszerzać swój inteligentny dom i ułatwić sterowanie podłączonymi urządzeniami, SONOFF ściśle współpracował z Samsung SmartThings, aby zapewnić bezproblemową komunikację urządzeń SONOFF z aplikacją SmartThings.

SmartThings posiada szeroką kompatybilność marek, aby utrzymać interakcję z wieloma inteligentnymi urządzeniami. SONOFF, jako nowy partner współpracujący, stara się ułatwić użytkownikom dostęp do inteligentnego domu. Teraz możesz skonfigurować aplikację SmartThings, aby urządzenia SONOFF komunikowały się z urządzeniami gospodarstwa domowego w celu zbudowania inteligentnego domu w oparciu o ekosystem SmartThings.

Oto lista produktów urządzeń SONOFF, które współpracują ze SmartThings:

Samsung SmartThings, to kompleksowy ekosystem inteligentnego domu obejmujący setki inteligentnych urządzeń różnych marek. Centrum sterowania SmartThings umożliwia uruchamianie podłączonych urządzeń, komunikowanie się ze wszystkimi urządzeniami inteligentnymi i wzajemną interakcję. Jeśli zainwestowałeś w inteligentne urządzenia kompatybilne ze SmartThings, a SONOFF działa jednocześnie z Twoimi urządzeniami gospodarstwa domowego, teraz możesz sterować wszystkimi tymi urządzeniami za pomocą jednej aplikacji SmartThings.

Jak podłączyć SONOFF do SmartThings?

Dodanie do ekosystemu jest proste należy postępować zgodnie z instrukcją w aplikacji. Kliknij „ + ” (Dodaj nowe) na stronie głównej, wybierz „Urządzenie”. Wybierz „Według marki”, znajdź „eWeLink”, a następnie wybierz odpowiedni typ urządzenia, którym chcesz sterować w aplikacji SmartThings. Autoryzujemy dostęp do „eWeLink Smart Home”. Następnie należy wybrać lokalizację i pokój. Po wejściu dotknij „Dalej”, a zostaniesz przeniesiony do strony logowania do konta eWeLink, po prostu zakończ je i dotknij zaloguj. Powiązanie SmartThings i eWeLink Smart Home może zająć kilka minut. Po pomyślnym powiązaniu wszystkie urządzenia SONOFF, które połączyły się z eWeLink, zostaną zsynchronizowane ze SmartThings. Teraz możesz zdalnie włączać/wyłączać urządzenia SONOFF i wiele więcej.

Przed użyciem aplikacja eWeLink powinna zostać zaktualizowana co najmniej do wersji 4.0. Dla urządzenia, które zostało Ci udostępnione, którego nie można zsynchronizować ze SmartThings z eWeLink. Jeśli usuniesz urządzenie w eWeLink, zostanie ono usunięte synchronicznie w SmartThings; gdy urządzenie jest usuwane na SmartThings nie zostanie usunięte synchronicznie z eWeLink.

Źródło: Sonoff News

One thought on “Urządzenia SONOFF od teraz łatwiej współpracują ze SmartThings

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s