eWeLink ogłosił współpracę z Samsung SmartThings

eWeLink, światowy dostawca rozwiązań dla inteligentnego domu, ogłosił ścisłą współpracę z ekosystemem SmartThings, udostępniając setki marek wspierających eWeLink (urządzenia w ekosystemie eWeLink Internet of Things). eWeLink uzyskał certyfikat Work with SmartThings (WWST) i uzyskuje drogę do szybkiej ścieżki certyfikacji dla wszystkich producentów urządzeń pracujących z eWeLink.

Integracja ze SmartThings jest kamieniem milowym w realizacji misji eWeLink. Zespół eWeLink nieustannie łamie granice różnych marek i urządzeń automatyki domowej, aby umożliwić współpracę między różnymi markami i interakcje między platformami.

„Współpraca między eWeLink i SmartThings to wspaniała wiadomość zarówno dla użytkowników eWeLink, jak i dla użytkowników SmartThings. Konsumenci przekonają się jak łatwo, czyli przez naciśnięcie przycisków, jest połączyć się z aplikacją SmartThings i bezproblemowo kontrolować swoje urządzenia w aplikacji SmartThings. ”

– powiedział zespół badawczo-rozwojowy eWeLink

Konsumenci SmartThings będą mieli szerszy wybór urządzeń automatyki domowej. Dla użytkowników Samsunga wygodniejsze jest również zbudowanie w pełni połączonego i współpracującego inteligentnego domu. Z drugiej strony, urządzenia eWeLink stają się kompatybilne z aplikacją SmartThings, umożliwiając użytkownikom korzystanie z zalet obu aplikacji. Integracja polegać będzie na zasadzie Cloud-to-Cloud.

Jak podłączyć eWelink do SmartThings?

Dodanie do ekosystemu jest proste należy postępować zgodnie z instrukcją w aplikacji. Kliknij „ + ” (Dodaj nowe) na stronie głównej, wybierz „Urządzenie”. Wybierz „Według marki”, znajdź „eWeLink”, a następnie wybierz odpowiedni typ urządzenia, którym chcesz sterować w aplikacji SmartThings. Następnie należy wybrać lokalizację i pokój. Po wejściu dotknij „Dalej”, a zostaniesz przeniesiony do strony logowania do konta eWeLink, po prostu wpisz dane i dotknij „Log in”. Powiązanie SmartThings i eWeLink Smart Home może zająć kilka minut. Po pomyślnym powiązaniu wszystkie urządzenia, które połączyły się z eWeLink, zostaną zsynchronizowane ze SmartThings.

Przed użyciem aplikacja eWeLink powinna zostać zaktualizowana co najmniej do wersji 4.0. Jeśli usuniesz urządzenie w aplikacji eWeLink, zostanie ono usunięte synchronicznie w SmartThings; jednak gdy urządzenie jest usuwane na SmartThings nie zostanie usunięte synchronicznie z eWeLink.

Kilka słów o eWeLink

eWeLink jest pełnoprawnym dostawcą gotowych rozwiązań IoT Smart Home dla modułów i oprogramowania układowego WiFi / Zigbee / GSM / Bluetooth, sprzętu PCBA, globalnej platformy IoT SaaS, otwartego API itp. eWeLink umożliwia markom uruchamianie własnych inteligentnych urządzeń przy minimalnym czasie integracji i redukcji kosztów. Produkty eWeLink obejmują sprzęt AGD, elektryków, urządzenia oświetleniowe, zabezpieczenia, czujniki i wiele innych dziedzin. Wszystkie urządzenia obsługujące eWeLink mogą łączyć się i współpracować z Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice, AliGenie, DuerOS, Mi Home, IFTTT i wieloma innymi platformami.

Źródło: eWeLink, Facebook, Sonoff News

3 myśli w temacie “eWeLink ogłosił współpracę z Samsung SmartThings

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s