Oficjalna aplikacja SmartThings wkrótce na Windows 10 ?

Samsung ciężko pracuje nad udostępnieniem aplikacji SmartThings na jak największej liczbie użytkowników, a po ogłoszeniu wsparcia dla Android Auto wygląda na to, że następnym systemem operacyjnym jest Windows 10.

Firma z Korei Południowej pracuje nad wprowadzeniem SmartThings do sklepu Microsoft Store. Potwierdza to ALumia_Italia we wpisie na Twitterze, gdzie poinformował o odkryciu aplikacji, choć na razie, że nie jest jeszcze gotowa do pobrania.

„SmartThings już wkrótce. SmartThings umożliwia monitorowanie i sterowanie inteligentnymi urządzeniami z Twojego komputera. Włączaj światła, twórz automatyzacje, lokalizuj zgubione urządzenia i nie tylko”

– brzmi komunikat, który pojawia się podczas instalacji aplikacji.

Współpraca z dużymi firmami

Samsung stara się uczynić SmartThings bardziej otwartą platformą Internetu rzeczy, więc ostatnimi czasu firma rozpoczęła współpracę z kilkoma innymi producentami z branży technologicznej, a wszystko to w celu udostępnienia aplikacji jak największej liczbie użytkowników. Przykładem tutaj jest współpraca z Google nad przeniesieniem aplikacji do Android Auto czy przejęcie produkcji sprzętu przez Aeotec oraz głębsza integracja z produktami od Arlo, eWeLink, SONOFF.

Źródła: ALumia_Italia Twitter, Softpedia News

2 myśli w temacie “Oficjalna aplikacja SmartThings wkrótce na Windows 10 ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s