Styczniowa aktualizacja aplikacji SmartThings – SmartTag i Android Auto

Wczoraj pojawiła się aktualizacja aplikacji SmartThings nr (2021/01), przyjrzyjmy się nowymi funkcjami, jakie nam zaoferowano. W notatce zmian czytamy:

Galaxy SmartTag

Dołącz do globalnej społeczności urządzeń mobilnych Samsung Galaxy, która pomoże Ci zlokalizować zgubione przedmioty i zwierzęta za pomocą Galaxy SmartTag.
Użyj aplikacji SmartThings, aby zadzwonić do Galaxy SmartTag, gdy jest w pobliżu. Będąc daleko od zgubionego przedmiotu, użytkownicy Galaxy z funkcją SmartThings Find mogą zlokalizować swój Galaxy SmartTag na mapie za pośrednictwem naszej zaszyfrowanej sieci Galaxy Find Network.

  • Obsługiwane urządzenia i usługi mogą się różnić w zależności od regionu.

Android Auto

Steruj urządzeniami, uruchamiaj sceny i otrzymuj powiadomienia SmartThings z pojazdu wyposażonego w Android Auto. Dowiedz się, które urządzenia SmartThings działają w Android Auto w aplikacji SmartThings.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-5.png

Companion Apps, czyli aplikacje towarzyszące

Aplikacje towarzyszące to nowy sposób na automatyzacje w inteligentnym domu. Rób to, co robisz każdego dnia – ale lepiej dzięki SmartThings. Zintegruj swoje aplikacje Galaxy i urządzenia SmartThings, aby codzienne doświadczenia były wygodniejsze, prostsze i łatwiejsze. Zautomatyzuj swoje urządzenia SmartThings za pomocą Galaxy Clock, otrzymuj przypomnienia przez inteligentne głośniki za pomocą kalendarza Galaxy lub stwórz idealne środowisko do oglądania ulubionych programów za pomocą Smart View.

  • Dostępne na urządzeniach Galaxy z interfejsem Samsung One UI 3.1. Kompatybilny z aplikacjami Galaxy Clock, Calendar, Smart View (Global z wyjątkiem Chin), Weather (tylko Korea).

Wszystkie nowe funkcje w krótce zostaną przedstawione w oddzielnych wpisach. W tym pełna recenzja SmartTag oraz nowe możliwości automatyzacji.

One thought on “Styczniowa aktualizacja aplikacji SmartThings – SmartTag i Android Auto

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s