Nowe lampy i akcesoria Philips Hue łączą przemyślane wzornictwo

 • Zaprojektuj wnętrze swojego domu z inteligentnym systemem oświetlenia szynowego Philips Hue Perifo i jego kolorowymi światłami.
 • Korzystaj z inteligentnego oświetlenia wewnątrz i na zewnątrz domu z nową przenośną lampą stołową Philips Hue Go.
 • Ciesz się idealnym początkiem dnia dzięki nowej automatyzacji pobudki – Wschód Słońca, która idealnie uzupełnia serię lamp Philips Hue Signe gradient w kolorze dębu.
 • Zyskaj pełną kontrolę nad inteligentnym oświetleniem: ustawiaj sceny świetlne jednym kliknięciem i obracaj tarczą, aby intuicyjnie przyciemniać lampy za pomocą przełącznika Philips Hue Tap dial switch.

Nowy sposób projektowania i dostosowywania inteligentnego oświetlenia

Samodzielnie zaprojektuj oświetlenie swojego domu z systemem Philips Hue Perifo. Perifo to nowa linia produktów Philips Hue złożona z indywidualnych szyn i lamp, które można łączyć ze sobą w celu stworzenia w pełni konfigurowalnego systemu oświetlenia. Możesz wybrać układ i długość szyny oraz wchodzące w jego skład światła, aby zyskać pełną kontrolę nad sposobem oświetlenia domu. Szyny można przymocować do ściany lub sufitu i podłączyć do standardowego gniazda elektrycznego lub istniejącego okablowania z wykorzystaniem dołączonego zasilacza. Następnie zaczyna się prawdziwa zabawa, kiedy podłączasz do szyny inteligentne światła i ustawiasz je dokładnie tak, jak chcesz. Na jednej szynie Perifo możesz dowolnie łączyć reflektory, lampy wiszące, listwy i tuby LED, aby stworzyć nastrój na każdą okazję, jednocześnie zyskując niepowtarzalny wystrój wnętrza.

Philips Hue Perifo

Zgodnie z motywem elastyczności i przemyślanego wzornictwa, teraz możesz zabrać inteligentne światło z salonu na stół na patio albo w dowolne inne miejsce wewnątrz i na zewnątrz domu dzięki nowej przenośnej lampie stołowej Philips Hue GO. Lampa została zaprojektowana z myślą o użytku we wnętrzach lub na zewnątrz i jest wyposażona w silikonowy uchwyt, który ułatwia noszenie jej wszędzie, gdzie potrzebne jest światło. Przenośna lampa stołowa Hue Go działa nawet 48 godzin na zasilaniu akumulatorowym i można łatwo naładować ją za pomocą dołączonej podstawy z ładowarką. Czy czytasz w łóżku, czy jesz kolację na patio, przycisk na lampie pozwala cyklicznie zmieniać wstępnie zaprogramowane sceny świetlne, aby stworzyć idealny nastrój. Łączy ona najlepsze cechy klasycznej przenośnej lampki Philips Hue GO.

Philips Hue Go

Inteligentne oświetlenie łazienki staje się bardziej stylowe i eleganckie dzięki nowej linii lamp łazienkowych Philips Hue Xamento w kolorze czarnym. Reflektor wpuszczany Philips Hue Xamento w kolorze czarnym oferuje subtelne, nowoczesne wzornictwo i inteligentne światło o mocy 350 lumenów w milionach kolorów z możliwością przyciemniania. Reflektor wpuszczany Xamento w kolorze czarnym jest dostępny w opakowaniu pojedynczym lub trójpaku. Lampa sufitowa Philips Hue Xamento w kolorze czarnym stanowi dekoracyjny element łazienki, a jednocześnie wypełnia przestrzeń subtelnym, rozproszonym światłem dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji. Choć może świecić z jasnością 2350 lumenów w milionach kolorów, można ją również przyciemnić, aby uzyskać idealną, relaksującą atmosferę. Linię łazienkową Xamento w kolorze czarnym zaprojektowano specjalnie z myślą o łatwej instalacji oraz użytkowaniu w wilgotnych miejscach.

Philips Hue Xamento

Nowy, poprawiający samopoczucie efekt wschodu słońca

Inteligentne oświetlenie poprawia samopoczucie i pomaga w codziennych czynnościach dzięki nowej automatyzacji pobudki – Wschód Słońca. Nowy efekt Wschodu Słońca z przejściem od barwy niebieskiej do miękkiego pomarańczowego światła naśladuje słońce ukazujące się nad horyzontem, zapewniając relaksującą pobudkę rano lub o dowolnej porze dnia. Automatyzację Wschód Słońca można znaleźć w aplikacji Philips Hue na karcie Automatyzacje – Pobudka, w przypadku użytkowników Hue Bridge oraz na karcie Rutyny w przypadku użytkowników Bluetooth. Można ustawić żądany czas trwania efektu oraz porę dnia. Użytkownicy istniejącego stylu budzenia — teraz nazywanego Pobudka — mogą wypróbować nowy efekt, wybierając opcję Wschód Słońca na ekranie edycji automatyzacji.

Automatyzacja Pobudka – Wschód Słońca jest zoptymalizowana pod kątem lamp gradientowych i zadebiutuje wraz z nową linią lamp Philips Hue Signe gradient w kolorze dębu. Nowe lampy Signe ze smukłym profilem i podstawą w kolorze naturalnego drewna zostały zaprojektowane tak, aby podkreślać charakter wnętrza, a jednocześnie stanowić subtelny akcent w sypialni. Są dostępne w wersji stołowej i podłogowej. Klasyczną wersję lampy podłogowej i stołowej Philips Hue Signe opisywaliśmy naszych recenzjach.

Philips Hue Signe

Ustawiaj i reguluj sceny świetlne — natychmiast i bez wysiłku

Philips Hue wprowadza nowe akcesorium, przełącznik Philips Hue Tap dial switch, który zapewnia użytkownikom jeszcze bardziej spersonalizowaną kontrolę nad inteligentnym oświetleniem domowym. Philips Hue Tap dial switch ma cztery przyciski, a każdy można zaprogramować do sterowania inteligentnym światłami w nawet trzech różnych pomieszczeniach lub strefach domu. Naciśnięcie przycisku pozwala natychmiast wybrać albo wyregulować dowolną scenę świetlną. Philips Hue Tap dial switch oferuje również intuicyjne sterowanie przyciemnianiem — im szybciej lub wolniej obracasz tarczą, tym szybciej lub wolniej ciemnieją albo rozjaśniają się Twoje inteligentne światła. Przełącznik ma elegancką, matową obudowę w kolorze czarnym lub białym, co pozwala dopasować go do wystroju wnętrza w każdej części domu. Można go również używać jako ręcznego pilota, a nawet zamontować magnetycznie na dowolnej metalowej powierzchni.

Doświadcz oświetlenia Philips Hue wirtualnie!

Potencjalni i istniejący użytkownicy Philips Hue mogą teraz eksperymentować (i bawić się!) z pełną gamą funkcji Hue w aplikacji Philips Hue — to świetne rozwiązanie dla każdego, kto planuje rozpocząć przygodę z inteligentnym oświetleniem.

Nowy tryb Demo znajduje się w aplikacji, w zakładce Więcej i oferuje szereg wirtualnych doświadczeń, które pokazują, jak inteligentne oświetlenie Philips Hue może zmienić dom i wzbogacić codzienną rutynę. Demonstracje skupiają się na motywach nastroju, rozrywki i bezpieczeństwa, ze specjalną sekcją poświęconą akcesoriom. Z czasem będą aktualizowane i wzbogacane o nowe motywy, pomagając przyszłym użytkownikom w wizualizacji doświadczenia Hue.

Lampy Philips Hue Signe gradient w kolorze dębu

Urządzenia dostępne w Polsce już w czerwcu 2022 roku:

 • Philips Hue White and color ambiance Lampa podłogowa Signe gradient (dębowa)
  • Cena: 1 105,00 PLN
 • Philips Hue White and color ambiance Lampa stołowa Signe gradient (dębowa)
  • Cena: 1 610,00 PLN
 • Philips Hue White and color ambiance Reflektor łazienkowy wpuszczany Xamento (czarny)
  • Cena: 370,00 PLN w opakowaniu pojedynczym / 1 015,00 PLN w trójpaku
 • Philips Hue White and color ambiance Łazienkowa lampa sufitowa Xamento M (czarna)
  • Cena: 1 015,00 PLN
 • Philips Hue Tap dial switch (biały/czarny)
  • Cena: 230,00 PLN

Kolejne urządzenia będę dostępne w Polsce pod koniec lata 2022 roku:

 • Philips Hue system oświetlenia szynowego Perifo (szyna czarna / szyna biała)
  • Cena: 230,00 – 415,00 PLN
 • Philips Hue system oświetlenia szynowego Perifo (złącze czarne / złącze białe)
  • Cena: 95,00 – 140,00 PLN
 • Philips Hue system oświetlenia szynowego Perifo (zasilacz ścienny / zasilacz sufitowy)
  • Cena: 460,00 PLN
 • Philips Hue system oświetlenia szynowego Perifo (reflektor / lampa wisząca / listwa LED / tuba LED)
  • Cena: 555,00 – 1 380,00 PLN
 • Philips Hue White and color ambiance Przenośna lampa stołowa Go
  • Cena: 690,00 PLN

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s