Dzięki SmartThings Edge frient wprowadza nowe funkcje dla wielu swoich produktów

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich obecnych i przyszłych właścicieli frient, którzy używają swoich produktów z centralą SmartThings.

SmartThings uruchomił nową platformę programistyczną SmartThings Edge, która będzie hostowana lokalnie w centrum SmartThings. Cały proces nadal trwa, ale już teraz możesz używać sterowników Edge dla swoich produktów frient i mają one wiele nowych funkcji.

Nowe kompatybilne produkty frient z ekosystemem SmartThings

 • Inteligentny alarm ciepła
  • Inteligentny alarm ciepła jest teraz kompatybilny z SmartThings z nowymi sterownikami krawędzi. Możesz użyć tego środka, aby zapobiec fałszywym alarmom dymu w miejscach zadymionych, wilgotnych lub zakurzonych – na przykład, jeśli masz w domu kominek.
 • Czujnik jakości powietrza
  • Kolejnym nowym produktem współpracującym ze sterownikami krawędzi SmartThings jest czujnik jakości powietrza. Mierzy lotne związki organiczne (organiczne chemikalia, które są potencjalnie szkodliwe dla zdrowia), wilgotność i temperaturę oraz na bieżąco informuje o jakości powietrza w Twoim domu.
 • Czujnik ruchu Pro
  • Motion Sensor Pro jest teraz w pełni kompatybilny ze SmartThings. Podczas gdy wcześniej byłeś już w stanie monitorować ruch w swoim domu, teraz możesz również wyświetlać poziomy światła i temperatury w domu w aplikacji SmartThings.
  • A jeśli używasz czujnika Motion Sensor Pro do celów bezpieczeństwa, z przyjemnością dowiesz się, że jest on również wyposażony w ochronę przed manipulacją, która informuje o próbie usunięcia czujnika.
 • Czujnik wejścia Pro
  • Podobnie jak Motion Sensor Pro, Entry Sensor Pro jest teraz w pełni kompatybilny ze SmartThings. Zainstaluj sterowniki brzegowe, a czujnik Entry Sensor Pro poinformuje Cię o temperaturze w Twoim domu i powiadomi Cię, jeśli ktoś spróbuje zepsuć czujnik, aby włamać się do Twojego domu.

Nowe funkcjonalności produktów frient

 • Inteligentny czujnik dymu – podłącz różne alarmy

Wielu pytało nas o tę funkcję i wreszcie jest tutaj (przynajmniej w przypadku SmartThings). Sterowniki brzegowe umożliwiają teraz konfigurowanie scen w SmartThings, które wyzwalają alarmy inteligentnych alarmów przeciwdymowych.

W ten sposób możesz aktywować wszystkie swoje przyjazne alarmy przeciwpożarowe, gdy jeden z nich wybuchnie i usłyszysz alarm w całym domu.

 • Interfejs licznika energii elektrycznej – zmień częstotliwość pulsu swojego licznika

Jeśli masz interfejs licznika energii elektrycznej, a Twój licznik nie komunikuje się z częstotliwością tętna 1000 impulsów na kWh, możesz teraz dostosować to w aplikacji SmartThings i ustawić na częstotliwość tętna, z której korzysta Twój licznik. Nie ma już potrzeby ponownego przeliczania wyników z tego przyjaciela.

 • Dodatkowe ustawienia dla wielu produktów frient

Jeśli masz przyjaciela, który mierzy temperaturę lub wilgotność, możesz teraz dodać przesunięcia temperatury lub wilgotności w ustawieniach aplikacji SmartThings. Na przykład jest to przydatne, jeśli masz w domu obszary, które są zwykle chłodniejsze niż inne i nie chcesz, aby uruchamiało to jakiekolwiek automatyki. Możesz także edytować czułość wykrywania ruchu i wiele więcej.

Aby zobaczyć wszystkie nowe funkcje, zainstaluj sterowniki brzegowe, przejdź do ustawień swoich produktów frient i poznaj wszystkie (małe i duże) nowe funkcje produktów frient.

Źródło: frient.com

One thought on “Dzięki SmartThings Edge frient wprowadza nowe funkcje dla wielu swoich produktów

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s