Samsung przedstawia SmartThings Home w Dubaju, prezentując idealny SmartHome na Bliskim Wschodzie

6 października firma Samsung Electronics otworzyła SmartThings Home w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich —  pierwszą przestrzeń Multi Device Experience na Bliskim Wschodzie. SmartThings Home Dubai to 278-metrowa przestrzeń zlokalizowana na pierwszym piętrze Dubai Butterfly Building, gdzie znajduje się również centrala Samsung Middle East. Możemy tutaj poznać do głębi inteligentny dom w ekosystemie SmartThings.

Odwiedzający mogą zapoznać się z 15 różnymi scenami SmartThings, wyposażonymi w funkcje mające na celu poprawę stylu życia lokalnych klientów na Bliskim Wschodzie, takie jak tryb modlitwy i tryb burzy piaskowej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o unikalnych scenariuszach SmartThings dla regionu Bliskiego Wschodu poniżej.

SmartThings Home, dostosowany do kultury i klimatu Bliskiego Wschodu

SmartThings Home Dubai jest podzielony na cztery strefy: Home Office, Living Room & Kitchen, Gaming oraz Content Studio. W tych strefach odwiedzający mogą zapoznać się z 15 scenariuszami SmartThings. Łącząc SmartThings z różnymi urządzeniami Samsung —  od urządzeń mobilnych po sprzęt AGD, a nawet wyświetlacze —  odwiedzający mogą na własne oczy przekonać się, jak życie staje się wygodniejsze i przyjemniejsze.

SmartThings Home Dubai oferuje również ekskluzywne strefy dostosowane do stylu życia lokalnych mieszkańców, takie jak tryb modlitwy i tryb burzy piaskowej. Centrala Samsung Electronics na Bliskim Wschodzie oraz Samsung Research Institute w Jordanii współpracowały nad opracowaniem tych specjalistycznych scenariuszy specjalnie dla konsumentów na rynku lokalnym.

Na przykład tryb Sandstorm został opracowany z myślą o częstych burzach piaskowych i piaskowych na Bliskim Wschodzie. Podczas burzy piaskowej wystarczy nacisnąć jeden przycisk w aplikacji SmartThings, aby cieszyć się czystym wnętrzem. Gdy tryb Burzy Piaskowej jest włączony, inteligentne żaluzje blokują kurz z zewnątrz, oczyszczacz powietrza w pomieszczeniu zaczyna działać, a robot sprzątający zaczyna sprzątać dom.

Tryb modlitwy został opracowany dla SALAH, czyli modlitwy muzułmanów, odprawianej pięć razy dziennie o wyznaczonych porach. Gdy nadejdzie czas na modlitwę, użytkownicy otrzymają powiadomienie na swoim smartwatchu. Następnie użytkownik może aktywować tryb modlitwy w aplikacji SmartThings, aby stworzyć środowisko odpowiednie do skupienia się na modlitwie. Tryb modlitwy aktywuje inteligentne rolety, reguluje oświetlenie w pokoju i wyłącza telewizor. Dzięki SmartThings wszystkie produkty w domu można aktywować, aby stworzyć atmosferę do skupienia się na modlitwie.

Członkowie pokolenia Z lubią wypowiadać się w mediach społecznościowych —  dlatego Studio tworzenia treści w SmartThings Home Dubai zostało stworzone właśnie dla nich. Różnorodnymi urządzeniami, w tym smartfonami, oświetleniem i telewizorami, można sterować za pomocą jednego przycisku, aby natychmiast utworzyć dedykowaną przestrzeń zoptymalizowaną pod kątem tworzenia treści. To studio jest otwarte dla każdego.

Samsung otwiera pierwszą strefę SmartThings Experience na Bliskim Wschodzie

W wydarzeniu z okazji otwarcia SmartThings Home Dubai w dniu 6 października wzięło udział ponad 100 gości, w tym lokalne media, firmy partnerskie, urzędnicy państwowi i wpływowe osoby.

„Począwszy od SmartThings Home Dubai, która jest pierwszą strefą SmartThings na Bliskim Wschodzie, planujemy rozszerzyć doświadczenie SmartThings na główne sklepy, takie jak sklepy firmowe, aby kontynuować nasze wysiłki na rzecz odkrywania znaczących doświadczeń poprzez łączność w regionie.”

– powiedział prezes Samsung Gulf Electronics Seong Hyun Lee.
Źródło: Samsung Newsroom Glonal

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s