Yeelight również wprowadza protokół Matter dla swojego portfolio

Yeelight, wiodąca na świecie firma zajmująca się inteligentnym oświetleniem, jest również jedną z pierwszych marek obsługujących protokół Matter Protocol. Teraz, dzięki pierwszemu nowemu produktowi z certyfikatem CSA, udział Yeelight w projekcie Matter nie tylko rozkwitł sojusz, ale także przyniósł obfite linie produktów i ulepszone wrażenia użytkownika inteligentnego oświetlenia do ery Matter.

Yeelight został doceniony za dwie główne linie produktów: Yeelight i Yeelight Pro. Yeelight to linia produktów elektroniki użytkowej skupiająca się na wysokiej jakości światłach i przystępnych cenach, a Yeelight Pro to linia produktów oświetleniowych klasy premium, zaprojektowana z profesjonalnym projektem oświetlenia i aplikacją z niezrównanym znakomitym doświadczeniem oświetleniowym.

W przypadku linii produktów elektroniki użytkowej Yeelight czeka nas o wiele więcej wsparcia Matter Protocol! Oprócz klasycznej serii oświetlenia domowego Yeelight, zupełnie nowe portfolio produktów Yeelight Fun zapewnia również kompatybilność z Matter! Dzięki oznaczonej plakietce produkty Yeelight Fun są dedykowane rozrywce, grom i jeszcze bardziej swobodnym scenom!

Wśród portfolio Yeelight Fun wkrótce pojawi się nowa błyszcząca gwiazda Yeelight Cube Smart Lamp! Lampa została z dumą certyfikowana na zgodność z Matter jako jedna z pierwszych elitarnych partii na rynku. Jest to inteligentna lampa zorientowana na rozrywkę, którą można zbudować i zaprojektować jak klocki Lego – poza funkcją kompatybilną z Matter, ta lampa zapewnia również coraz bardziej zabawny i dynamiczny wygląd na pulpicie użytkownika.

Ponadto Yeelight planuje również serię niezbędnych produktów oświetleniowych dla serii Home – na pewno kompatybilna z Matter.

W przypadku Yeelight Pro jest jeszcze łatwiej! Wszystkie produkty w ramach tego wyboru będą wspierać Matter dzięki prostej aktualizacji OTA — błyskawicznie zdobądź inteligentne oświetlenie z obsługą Matter dla całego domu!

Dlaczego więc materia ma znaczenie?

Zastosowanie Matter Protocol rozwija nową fazę branży inteligentnych domów. Dzięki jego wsparciu inteligentne urządzenia mogą zostać uwolnione od barier w połączeniu i być kontrolowane jako całość – nieważne, czy jesteś fanem Google Home, Amazon Alexa, Apple Home, Samsung SmartThings itp. Dlatego z pomocą Matter Yeelight będzie w stanie zapewnić wygodniejsze i spersonalizowane inteligentne oświetlenie szerszemu gronu użytkowników.

O Yeelight

Yeelight, najlepsza marka inteligentnego oświetlenia na świecie, z powodzeniem dostarczyła ponad 50 milionów produktów do ponad 200 krajów i regionów na całym świecie. Szerokie portfolio produktów zaspokaja wszystkie potrzeby w zakresie oświetlenia w domu, w tym oświetlenie podstawowe, stołowe, sufitowe, nastrojowe i inteligentne sterowanie oświetleniem. Marka jest szeroko zintegrowana z głównymi platformami IoT na świecie, takimi jak Google Home, Amazon Alexa, Samsung SmartThings, Apple Home, Razer Chroma, Yandex, IFTTT itp. Yeelight stara się zapewnić Ci najlepsze wrażenia z oświetlenia, jakie możesz sobie wyobrazić!

Źródło: Yeelight Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s