Kompatybilne urządzenia Yeelight

Przedstawiamy kompatybilne urządzenia z ekosystemem SmartThings

Yeelight wystartowało w roku 2012 jako dwuosobowy zespół badawczo-projektowy. W tym samym roku dołączyli do organizacji Hax, prowadzącej działalność jako inkubator. Dzięki temu zdobyli pierwsze fundusze na rozwój swoich projektów, i już rok w rok po założeniu firmy zaprezentowali swoje pierwsze produkty na targach w San Francisco. Jako, że firma miała ogromny potencjał i chęć rozwoju, w 2014 roku przyłączyła się do korporacji Xiaomi, w której trwa do dzisiaj. Yeelight dzięki odpowiedniemu wsparciu ze strony większego brata, wypuszczało coraz to nowsze produkty na rynek, począwszy od prostych żarówek z modułem Wi-Fi, aż do pełnowartościowych lamp sufitowych i biurkowych. Tym sposobem Yeelight, stała się jedym z liderów na rynku inteligentnego oświetlenia. Produkty nie tylko emitują doskonałej jakości światło, ale również pozwalają na zmianę temperatury barwowej oraz jasności światła. Współpraca produktów z Google Home, Apple HomeKit czy SmartThings rozszerza zakres możliwości stosowania produktów oraz umożliwia sterowanie urządzeniami nie tylko z poziomu aplikacji, ale także za pomocą funkcji głosowych.

Urządzeniami kompatybilnymi ze SmartThings są:

Pamiętać należy, że komunikacja odbywa się z wykorzystaniem Wi-Fi, a sterowanie wykonywane jest w chmurze. Dopiero połączenie usługi SmartThings i Yeelight sprawia udostępnienie urządzeń w aplikacji SmartThings.

Poniżej znajdziesz wszystkie przetestowane przez nas urządzenia Yeelight, które możesz wykorzystać przy budowie swojego wymarzonego inteligentnego domu.