Philips Hue wzbogaca ofertę oświetlenia — nowa przenośna lampa GO

Po gorącym ogłoszeniu aplikacji na telewizory Samsung. Dzięki, której zamienisz Smart TV od Samsunga w model od Philipsa z pełnym integrowanym oświetleniem Ambilight. Targi CES 2023 to również kilka nowych urządzeń Philips Hue, w tym długo oczekiwana nowa lampa przenośna z zasilaniem akumulatorowym.

Kinkiet zewnętrzny Philips Hue Resonate emituje białe i kolorowe światło, które dzięki eleganckiej, czarnej obudowie skierowanej w dół subtelnie oświetli wszystkie przestrzenie poza domem. Kinkiet bez trudu ożywi ganki oraz patio, a umieszczony w pobliżu drzwi wejściowych powita gości. Wygląd światła można także spersonalizować za pomocą dołączonego do niego klipsa – smukły stożek światła idealnie sprawdzi się np. na wąskich ścianach i filarach.

Przełącznik Philips Hue Tap dial jest teraz dostępny z nowym okrągłym niewielkim uchwytem (jako alternatywa dla kwadratowego uchwytu ściennego). Pozwala to na większą swobodę montażu bezprzewodowego pilota w dowolnym miejscu: na ścianie (jak zwykły włącznik światła), na szafkach lub na powierzchniach magnetycznych, jak lodówka.

Wkrótce na rynek zostanie także wprowadzona ogłoszona w ubiegłym roku Przenośna lampa stołowa Philips Hue Go. Niezależnie od tego, czy czytasz w łóżku, czy jesz kolację na tarasie, Philips Hue Go pomoże Ci stworzyć odpowiedni nastrój zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Lampa będzie dostępna z końcem lutego 2023. Naszą recenzję starszej wersji Philips Hue GO znajdziesz tutaj.

Lampa stołowa Philips Hue GO

Dostępność i cena

  • Philips Hue White and color ambiance Kinkiet zewnętrzny Resonate dostępny będzie od stycznia 2023 w cenie 769,00 PLN
  • Przełącznik Philips Hue Tap dial switch mini w sprzedaży od 14 marca 2023 w cenie 249,00 PLN
  • Philips Hue White and color ambiance Przenośna lampa stołowa GO dostępna od lutego 2023 w cenie 769,00 PLN

Zapraszamy do poradnika, jak skonfigurować urządzenia Philips Hue w ekosystemie SmartThings.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s