Samsung SmartThings ogłasza nowe partnerstwa w inteligentnych rozwiązaniach energetycznych

Samsung SmartThings, wiodąca technologia umożliwiająca życie w sieci i napędzająca przyszłość IoT, ogłasza dziś rozszerzenie swojej usługi SmartThings Energy, wyznaczając użytkownikom ścieżkę zarządzania zużyciem energii i pomagającą im oszczędzać pieniądze. SmartThings Energy umożliwia użytkownikom optymalizację strategii efektywności energetycznej w celu obniżenia ich śladu węglowego.

Wprowadzony na rynek w USA w lipcu 2021 r., SmartThings Energy zrewolucjonizował kategorię energii domowej i nadal napędza transformację poprzez strategiczne partnerstwa z wiodącymi światowymi innowatorami w sektorze energetycznym. Dzięki współpracy z platformami zarządzania energią, dostawcami energii i partnerami w zakresie zrównoważonego rozwoju, SmartThings Energy ułatwia użytkownikom podejmowanie rozsądniejszych decyzji dotyczących zużycia energii i zmniejsza ich wpływ na środowisko.

SmartThings Energy stara się teraz rozszerzyć swój zasięg dzięki współpracy z Constellation, Logical Buildings i Oracle Utilities w Stanach Zjednoczonych. Te nowe relacje pozwalają na:

  • Rozwiązania w zakresie czystej energii: Constellation, wiodący konkurencyjny dostawca rozwiązań w zakresie energii i energii, współpracuje z Samsung SmartThings w celu tworzenia rozwiązań konsumenckich i branżowych, które wykorzystują dwa obszary wiedzy, aby połączyć moc energii, technologii i mobilności. Rozwiązania te będą koncentrować się na zrównoważonym rozwoju i efektywności energetycznej, umożliwiając ludziom odpowiedzialne i łatwe zarządzanie zużyciem energii w domu, zarówno w domu, jak i poza nim.
  • Zarządzanie energią: Dzięki partnerstwu z Logical Buildings i programowi GridRewards TM na rynku usług użyteczności publicznej ConED, użytkownicy Samsung SmartThings Energy będą mogli uczestniczyć w programie reagowania na zapotrzebowanie ConED. Użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do informacji o swoim osobistym zużyciu energii, a następnie skorzystać z aplikacji SmartThings Energy, aby zautomatyzować swoje urządzenia, aby pomóc im oszczędzać energię i zdobywać nagrody.
  • Energy Insights:  SmartThings będzie współpracować z Oracle Utilities, aby opracować rozwiązania, które połączą kontekstowe i behawioralne analizy energii Oracle z urządzeniami i funkcjami automatyzacji SmartThings. Dzięki temu konsumenci będą mogli bardziej inteligentnie zarządzać zużyciem energii i oszczędzać pieniądze.

Te partnerstwa będą działać w połączeniu z już ustalonymi możliwościami SmartThings Energy, w tym monitorowaniem całej energii w domu i monitorowaniem poszczególnych urządzeń. SmartThings oferuje również dostęp do rynku przełączania energii.

„Jesteśmy dumni z zaangażowania Samsunga w zrównoważony rozwój środowiska i efektywność energetyczną i będziemy nadal wykorzystywać naszą solidną linię produktów i innowacyjne platformy, aby pomagać właścicielom domów w podejmowaniu przyjaznych dla środowiska decyzji. Kontynuując rozszerzanie platformy o nowe integracje i partnerstwa, SmartThings Energy definiuje przyszłość zarządzania energią w domu w możliwie najbardziej przystępny sposób”.

– powiedział Chanwoo Park, wiceprezes wykonawczy i szef grupy biznesowej IoT w Samsung Electronics

W 2022 r. SmartThings będzie współpracować z dodatkowymi partnerami, takimi jak Enersponse, w zakresie programów obsługi sieci i integracji mediów, Wallbox w zakresie rozwiązań do ładowania pojazdów elektrycznych oraz z Eaton w zakresie integracji inteligentnych wyłączników.

Partnerstwo z liderami w branży energetycznej i użyteczności publicznej w celu współpracy, wprowadzania innowacji i wprowadzania krytycznych rozwiązań na rynek dodatkowo napędza cele SmartThings dotyczące zapewnienia przyszłości zerowej netto, zapewnienia bardziej dostępnych rozwiązań dla konsumentów, aby skuteczniej zarządzać zużyciem energii i ostatecznie zapewnić znacząca różnica dla planety.

Źródło: Samsung News US

One thought on “Samsung SmartThings ogłasza nowe partnerstwa w inteligentnych rozwiązaniach energetycznych

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s