eWeLink pogłębia integrację z ekosystemem SmartThings

Niedawno udostępniono możliwość połączenia ekosystemu eWeLink oraz SmartThings. Podczas wstępnej integracji z aplikacją SmartThings można było dodać tylko przełączniki lub gniazda. Tym razem producent poszedł o krok dalej i umożliwił dodanie kolejnych urządzeń. Jeśli nie wiesz, jak połączyć eWelink z aplikacją SmartThings, zapraszamy do naszego poradnika z instrukcją krok po kroku.

  • Curtain motor – silnik kurtyny

Spraw, aby Twoja zwykła kurtyna była inteligentna, instalując do niej silnik elektryczny. Pozwól, aby twój harmonogram wpuszczał słońce każdego ranka, gdy wschodzi słońce. Link do produktu.

  • Mostek RF

Poznaj wszystkie piloty lub czujniki 433 MHz z mostkiem RF i otrzymuj powiadomienia push. Dodaj wiele pilotów RF do tego jednego mostu, aby sterować inteligentnym domem.

  • Żarówka RGB

Inteligentna żarówka RGB oferuje wybór 16 milionów kolorów. Stwórz odpowiednią atmosferę za pomocą dotknięcia ekranu. Pasuje do każdej sceny po wyjęciu z pudełka.

  • Czujnik Zigbee temperatury i wilgotności

Zigbee to najlepszy protokół dla czujników ze względu na niskie zużycie baterii. Możesz teraz dodać czujniki temperatury i wilgotności Zigbee eWeLink do aplikacji SmartThings, aby sprawdzić aktualną temperaturę i wilgotność.

  • Ściemniacz ścienny

Połącz swoje konto eWeLink z aplikacją SmartThings, a będziesz mógł tworzyć automatyzację, harmonogramy i sterować urządzeniem zarówno w aplikacji eWeLink, jak i aplikacji SmartThings.

Źródło: eWeLink, Facebook

One thought on “eWeLink pogłębia integrację z ekosystemem SmartThings

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s