Konferencja SDC2022 ulepszenia SmartThings pod kątem otwartości i interoperacyjności

Deweloperzy Samsunga odkryją, jak nowa era IoT wpłynie na SmartThings odblokowując nowy świat bezproblemowej łączności. Poniżej przedstawiamy notatkę prasową Samsung Developer związaną ze zbliżającą się długo zapowiadaną rewolucją w ekosystemie SmartThings. Przypomnijmy ekosystem SmartThings porzuca stare oprogramowanie Groovy i rozpoczyna wdrażania SmartThings Edge opartych na języku LUA, w tym czasie przygotowywanie się na nadejście standardu Matter.

Samsung Electronics ogłosił dziś, że będzie gospodarzem konferencji Samsung Developer Conference 2022 (SDC22) w Moscone North w San Francisco, 12 października 2022 roku o godzinie 19:00. Doroczna konferencja, która odbędzie się zarówno fizycznie, jak i online, zaprezentuje plany Samsunga dotyczące rozwoju platformy SmartThings i nakreśli współpracę z programistami i twórcami, aby w celu stworzenia inteligentnego środowiska nowej generacji dla milionów ludzi na całym świecie.

Oczekuje się, że na SDC22 Samsung udostępni aktualizacje swojego oprogramowania, usług i platform, w tym SmartThings, aby zapewnić wszystkim lepszy, bardziej inteligentny świat. Firma zaprezentuje swoją wizję „Calm Technology”, w której urządzenia łączą się płynnie, zapewniając bardziej inteligentne wrażenia konsumentów, które mają miejsce natychmiast i bez większej wiedzy technicznej.

Jong-Hee (JH) Han, wiceprezes, dyrektor generalny i szef działu Device eXperience (DX) w Samsung Electronics, otworzy przemówienie programowe SDC22, dzieląc się wizją firmy. Dołączą do niego inni dyrektorzy Samsunga, którzy podzielą się strategią firmy w obszarach takich jak technologie przyszłości. Inni mówcy to:

  • Sebastian Seung, prezes i szef działu badań Samsung
  • Yongjae Kim, EVP, zastępca szefa zespołu R&D, Visual Display Business
  • Sang Kim, starszy wiceprezes i dyrektor ds. produktów i marketingu, Samsung Electronics America
  • Jaeyeon Jung, wiceprezes i szef SmartThings, Mobile eXperience Business
  • Hyesoon Jung, wiceprezes i szef grupy badawczo-rozwojowej Framework, Mobile eXperience Business
  • Mark Benson, szef SmartThings
  • Anil Yadav, szef Bixby Lab, Samsung Research America

Poza głównym przemówieniem, SDC22 będzie zawierał sesje grupowe otwarte zarówno dla uczestników osobiście, jak i online. Sesje te dają możliwość współpracy i poznania najnowszych platform i narzędzi firmy Samsung przeznaczonych dla programistów, w tym Bixby, One UI 5, SmartThings w tym protokołu Matter, Samsung Wallet, Tizen i innych, a także poznania ekosystemów partnerów Samsunga.

Samsung Developer
Conference 2022

Wydarzenie na miejscu będzie obejmowało praktyczne doświadczenia na Samsung’s Tech Square, w tym możliwości poznania nowych scenariuszy SmartThings i najnowszych innowacji Samsunga. Wydarzenie obejmie również możliwości nawiązywania kontaktów.

SDC22 będzie gospodarzem dodatkowych aktywacji dla osób dołączających online, w tym Code Lab, gdzie programiści mogą współpracować i doskonalić swoje umiejętności kodowania.

Więcej informacji na temat Samsung Developer Conference 2022 można znaleźć pod adresem http://developer.samsung.com/sdc. Jak i również na Twitterze (@samsung_dev) i Facebooku (@samsungdev) z hashtagiem #SDC22.

Czekajcie na kolejne ogłoszenia dotyczące rewolucji jaka ma miejsce w ekosystemie SmartThings, gdyż zbliżamy się do premiery protokołu Matter już tej jesieni!

Źródło: Samsung Newsroom Global, SDC2022

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s