Philips Hue już gotowe na święta Bożego Narodzenia

Sklepy ogarnia pierwszy stopień gorączki świątecznych zakupów. Pojawiają się choinki i powiększają się działy z zabawkami. Okres świąteczny tuż za rogiem, a domy rozświetlają kolorowe światełka tworząc przytulną atmosferę w środku i na zewnątrz, umilając tą specjalną okazję. Z tej okazji Philips Hue wprowadza specjalne oświetlenie, idealne na świąteczne drzewko.

Poznajcie Philips Hue Festavia – lampki świąteczne

Światła Philips Hue Festavia są wyposażone w 250 mini inteligentnych diod LED na 20 metrowym przewodzie, co zapewnia dużą elastyczność w dekorowaniu choinki, schodów lub dowolnego miejsca w domu. Koniec z czołganiem się pod choinką, aby włączyć lub wyłączyć światła – dzięki lampkom świątecznym Festavia możesz przyciemniać i rozjaśniać światła, zmieniać kolor, włączać i wyłączać oświetlenie, ustawiać timery oraz harmonogramy i nie tylko, a wszystko to w aplikacji Hue. Co więcej, domownicy mogą wybrać kilka punktów koloru, aby stworzyć efekt gradientu światła wzdłuż sznurka, ożywiając kolory. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów Hue, łańcuchy świetlne Festavia działają w harmonii z innymi lampami Philips Hue w pomieszczeniu. Można je również zsynchronizować z muzyką za pomocą integracji Spotify i Samsung SmartThings, czyli Music Sync, dzięki czemu światła migają, przyciemniają i rozjaśniają się wraz z ulubioną piosenką lub listą odtwarzania.

Nowe funkcje: efekt Sparkle i styl Scattered

Wraz z lampami smyczkowymi Festavia w aplikacji Hue dostępne są nowe funkcje. Nowy efekt Sparkle sprawia, że ​​każde światełko na sznurku migocze, tworząc wyjątkowo świąteczny wygląd. Dla bardziej przytulnego otoczenia użytkownicy mogą oczywiście wybrać istniejący efekt świecy lub kominka. Oprócz tego Festavia oferuje nowy styl do wyboru przez użytkowników: rozproszony. Podczas gdy istniejący styl Linear tworzy płynny gradient koloru od jednego końca ciągu do drugiego, styl Scattered rozkłada losowo do pięciu kolorów wzdłuż ciągu, zapewniając kolorowe, świąteczne wrażenia.

„Jako światowy lider w inteligentnym oświetleniu nieustannie wprowadzamy innowacje, aby rozszerzać sposoby, w jakie użytkownicy mogą doświadczać oświetlenia w swoich domach. Z dumą prezentujemy nasze nowe inteligentne światła strunowe, innowację, na którą czekało wielu użytkowników z całego świata. Dzięki lampom łańcuchowym Philips Hue Festavia każdy może stworzyć własne oświetlenie w okresie świątecznym. Domy rozświetlą się jak nigdy dotąd”

– powiedział Jasper Vervoort, Business Leader Philips Hue w Signify.

Dostępność

  • Światła Philips Hue Festavia są dostępne od 15 listopada 2022 r. w Europie, lecz tylko w niektórych krajach, na szczęście znalazła się na tej liście Polska, Lampki są dostępne wyłącznie za pośrednictwem philips-hue.com. W cenie 159,99 euro, co przełoży się na około 800 PLN.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s