Taśma LED na TV, nowa lampa Iris i nowe żarówki. Oto wszystkie nowości Philips Hue

Linia produktów Philips Hue wciąż się rozrasta, dając kolejne możliwości kreowania przestrzeni światłem. Przyjrzyjmy się dzisiaj najnowszym produktom.

Rozświetl wieczór filmowy dzięki taśmie LED Philips Hue Play

Najciekawszą nowością jest taśma LED Philips Hue Play, będąca doskonałą alternatywą do lamp Hue Play. Taśma z kolorowym gradientem to pierwsza oferowana taśma LED z indywidualnie programowalnymi diodami, która przeniesie Twoje multimedialne wrażenia na wyższy poziom. Zamiast jednego koloru taśma LED generuje oświetlenie w wielu kolorach równocześnie i idealnie je ze sobą łączy. Taśma LED Philips Hue Play została stworzona z myślą o mocowaniu jej z tyłu 55-calowego lub większego telewizora, by naśladowała kolory obrazu wyświetlanego na ekranie, płynnie łącząc ze sobą sceny, oferując multimedialną rozrywkę nieporównywalną z niczym innym, niezależnie od tego, czy oglądasz film, grasz w gry, czy słuchasz muzyki.

Każdy szczegół nowej taśmy LED Philips Hue Play został zaprojektowany tak, by zapewnić optymalny efekt, rzuca ona światło pod kątem 45 stopni i charakteryzuje się idealnym przejściem tonalnym kolorów między poszczególnymi punktami świetlnymi. Jest to możliwe dzięki serii indywidualnie programowalnych diod LED, z których każda może generować białe światło, a także ponad 16 milionów kolorów. Taśma LED naśladuje dowolne treści wyświetlane na ekranie bez względu na to, co właśnie oglądasz, w co grasz lub czego słuchasz i wykorzystuje kolory z całego ekranu. Generowane przez nią barwy płynnie łączą się ze sobą w naturalny sposób wzdłuż taśmy, która wyświetla je na ścianie za telewizorem, dając jedyny w swoim rodzaju efekt. Taśmę LED można w łatwy sposób zamontować z tyłu zawieszonego na ścianie lub wolnostojącego telewizora dzięki specjalnie zaprojektowanym uchwytom, co gwarantuje najlepsze doznania świetlne.

Użytkownicy mogą w łatwy sposób dostosować to, w jaki sposób światła reagują na treści wyświetlane na ekranie telewizora dzięki aplikacji mobilnej Hue Sync. Można między innymi sterować szybkością czy intensywnością efektów świetlnych, a także regulować jasność pomieszczenia. W celu użycia taśmy LED Philips Hue Play niezbędna jest aplikacja na komputer Philips Hue Sync lub urządzenie do synchronizacji Philips Hue Play HDMI Sync Box sparowane z aplikacją mobilną oraz mostek Hue (sprzedawany osobno).

 • Taśma LED Philips Hue Play z kolorowym gradientem dostępna od 6 października w cenach:
  • 55 cali (pasuje do telewizorów o przekątnej ekranu od 55 do 60 cali) – 690 PLN
  • 65 cali (pasuje do telewizorów o przekątnej ekranu od 65 do 70 cali) – 735 PLN
  • 75 cali (pasuje do telewizorów o przekątnej ekranu od 75 do 85 cali) – 785 PLN

Philips Hue Iris: nowa wersja klasycznego wzornictwa

Kultowy model Philips Hue Iris został odświeżony i zaprezentowany ponownie w nowej odsłonie z bogatą jak nigdy dotąd gamą kolorów, możliwością przyciemnienia do wyjątkowo niskiego poziomu, stopniowym zwiększaniem jasności (aż do 570 lumenów) białego światła, przewodem owiniętym tkaniną i funkcją Bluetooth. Poza standardowymi wersjami (czarną i białą) model Philips Hue Iris będzie także dostępny w Polsce w czterech nowych wersjach, w limitowanych kolorach: złotym, różowym, srebrnym i miedzianym. Model Philips Hue Iris to coś więcej niż źródło światła, to piękny przedmiot dekoracyjny i inteligentna lampa w jednym.

Lampa Philips Hue Iris w białej, bądź czarnej wersji dostępna będzie w cenie 460 PLN, zaś edycje limitowane od 555 PLN. Wszystkie będą dostępne od 6 października.

Nowe, większe Philips Hue LED Filament

W kolekcji Philips Hue Filament pojawiły się dwa nowe modele o większych rozmiarach: White Filament G125, większy LED o kształcie kuli oraz White Filament ST72, większy model w kształcie lampy Edisona. Po zeszłorocznym debiucie kolekcji inteligentnych źródeł światła Filament pojawiło się duże zainteresowanie nowymi kształtami i rozmiarami. Dzięki rozszerzeniu serii Filament, użytkownik uzyska większą różnorodność w zakresie łączności, sterowania i estetyki ich inteligentnego oświetlenia Philips Hue w stylu retro.

Dodatkowo debiutują Philips Hue White Luster E14, który umożliwia korzystanie z nawet najmniejszych opraw oświetleniowych i lamp. Ten lustrzany mini-LED oferuje funkcję ściemniania w wersji bezprzewodowej, sterowanie przez Bluetooth w jednym pomieszczeniu oraz możliwość połączenia z istniejącą konfiguracją sterowaną z użyciem mostka Hue. Ponadto, klasyczna świeczka LED Philips Hue została rozbudowana o funkcję Bluetooth zarówno dla tworzenia nastroju z użyciem światła białego, jak i kolorowego. Funkcjonalność ta pozwala łatwo rozpocząć korzystanie ze świateł LED poprzez stworzenie doskonałego nastroju w pomieszczeniu.

 • LED Philips Hue Filament White G125 & ST72 (od 29 września) – G125 w cenie 185 PLN, ST72 zaś 165 PLN
 • LED Philips Hue Luster E14 (od 29 września) – 95 PLN (1 w opakowaniu) / 135 PLN (2 w opakowaniu)
 • Świeczka LED Philips Hue White ambiance z funkcją Bluetooth (od 7 września) – 135 PLN (1 w opakowaniu) / 205 PLN (2 w opakowaniu)
 • Świeczka LED Philips Hue White and color ambiance z funkcją Bluetooth (od 7 września) – 275 PLN (1 w opakowaniu) / 460 PLN (2 w opakowaniu)

Idealne światło do jadalni: Philips Hue Ensis w kolorze czarnym

Po sukcesie, jaki odniosła lampa Philips Hue Ensis w kolorze białym, Signify wprowadza Philips Hue White and color ambiance, wiszącą lampę Ensis w kolorze czarnym. Ensis to idealne oświetlenie stołu w jadalni, zapewnia możliwość emitowania światła zarówno w górę, jak i w dół, dzięki dwóm zintegrowanym taśmom LED, zapewniającym możliwość tworzenia nastrojowej atmosfery podczas romantycznej kolacji dla dwojga lub dzięki funkcjonalnemu oświetleniu, które stworzy idealne warunki do pracy w domu. Tutaj producent życzy sobie 1840 PLN.

One thought on “Taśma LED na TV, nowa lampa Iris i nowe żarówki. Oto wszystkie nowości Philips Hue

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s