SmartThings Labs – laboratorium testowania nowych funkcji

Laboratorium SmartThings zapewnia zbiór funkcji eksperymentalnych opracowanych przez firmę SmartThings w celu przetestowania opinii użytkowników na temat nowych oferowanych usług, przed wprowadzeniem ich na stałe do aplikacji SmartThings. Otwiera różne możliwości dla użytkowników, aby poszerzyć inteligentne życie.

„Chcemy, aby użytkownicy za pośrednictwem SmartThings Lab zaangażowali się w nasz proces testowania oraz odkrywania nowości, tym samym dostarczając naszym inżynierom cennych informacji zwrotnych”

Jaeyeon Jung, wiceprezes Samsung Electronics.

W SmartThings Labs, użytkownicy będą mogli przetestować następujące funkcje:

  • Uniwersalny pilot: steruj wieloma urządzeniami na jednym ekranie, przewijając różne podłączone urządzenia
  • Przełącznik wirtualny: Twórz przełączniki, których można używać w scenach i automatyzacji bez kupowania rzeczywistych urządzeń
  • TV Quick Control: Dodaj widżet TV Control na panelu powiadomień i zablokuj ekran w telefonie.
  • Urządzenie jako klawiatura Bluetooth: użytkownicy mogą wprowadzać dane do swoich telewizorów i towarzyszących im aplikacji za pomocą klawiatury Bluetooth. Ułatw sobie pisanie na dowolnym urządzeniu.

Funkcje SmartThings Labs bezproblemowo integrują się z urządzeniami Works With SmartThings. Wraz z czterema wyżej wymienionymi funkcjami będzie łącznie osiem dodatkowych funkcji. Wśród nadchodzących użytkownicy będą mogli używać starych urządzeń Galaxy jako czujników i aparatów w ramach programu upcyklingu firmy Samsung. Niestety usługa dostępna jest tylko w Stanach Zjednoczonych oraz Korei Południowej, z obsługą języków angielskiego i koreańskiego. W tych krajach znajdziemy SmartThings Lab, klikając na ekranie głównym Menu (☰), wybieramy z menu SmartApps, klikamy ustawienia (⋮) i wybieramy pożądaną opcję.

Obecnie nie ma sposobu, w jaki użytkownicy mogliby sugerować Samsungowi nowe funkcje, które chcieliby zobaczyć w ramach aplikacji SmartThings. Bardzo możliwe, że taka opcja pojawi się wraz z czasem – na razie jest ona jednak niedostępna.

Więcej informacji znajdziesz tutaj i na oficjalnym blogu.

3 myśli w temacie “SmartThings Labs – laboratorium testowania nowych funkcji

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s