Nowy design już dostępny w aplikacji SmartThings

Wczoraj stopniowo udostępniana była wcześniej zapowiedziana aktualizacja mobilnej aplikacji SmartThings. Dodatkowo wprowadzono obsługę tapet, od dzisiaj możemy ustawić dowolne tło pokoju oraz lokalne wykonywanie automatyzacji. Od dzisiaj wszyscy powinni już mieć ją na swoich smartfonach.

 • Ulubione
  Stwórz własną stronę główną, gromadząc w jednym miejscu często używane urządzeniausługi i sceny. Dodawaj karty podsumowujące, które informują o pogodzie, stanie baterii i urządzenia.
 • Urządzenia
  Wyświetlaj, łącz i kontroluj wszystkie swoje urządzenia. Proste przesuwanie ułatwia nawigację z pokoju do pokoju i tworzenie dodatkowych grup urządzeń.
 • Automatyzacje
  Twórz automatyzacje i konfiguruj swoje urządzenia, aby automatycznie uczyniły Twój inteligentny dom tak wyjątkowym.
 • Obsługa tapet
  Możesz ustawić tapetę lokalizacji lub pokoju jako zdjęcie w Galerii lub jako zdjęcie zrobione aparatem.
 • Lokalne wykonanie reguły automatyzacji
  Jeśli podczas tworzenia reguły automatyzacji wyświetlana jest ikona Szybkie wykonywanie automatyzacji, jak pokazano na poniższym obrazku, automatyzacja jest wykonywana szybko przez koncentrator, a nie przez Internet.
  • Koncentratory obsługujące szybkie wykonywanie automatyzacji: V2, V3, SCH (Samsung Connect Home)/firmware koncentratora: .36 lub nowszy

Wpis zostanie wkrótce zaktualizowany o szczegółowy opis zmian. Dodatkowo z czasem zaktualizujemy wpisy dotyczące automatyzacji, pokoi, scenerii uwzględniające nowy design.

6 myśli w temacie “Nowy design już dostępny w aplikacji SmartThings

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s