Nadchodzi zmiana designu mobilnej aplikacji SmartThings

Jeszcze wczoraj nadeszła duża aktualizacja aplikacji Philips Hue. Dzisiaj włodarze SmartThings poinformowali, że i aplikację mobilną SmartThings czeka gruntowana przebudowa. Największą nowością są szybkie zakładki ułatwiają dostęp do ważnych funkcji, takich jak Ulubione, Urządzenia, Życie, Automatyzacja i Menu.

Popularność inteligentnych domów wciąż rośnie, a ich liczba do 2023 roku przekroczy 350 milionów. Nowy interfejs SmartThings zaspokaja potrzeby zarówno przyszłych, jak i obecnych klientów, tworząc bardziej bezproblemowe działanie aplikacji. Dzięki nowemu designowi użytkownicy SmartThings łatwiej odkryją i chętniej dołączą do świata Internetu rzeczy. Poniżej zaprezentowano poglądowe grafiki nowego układu aplikacji.

  • Ulubione
    Stwórz własną stronę główną, gromadząc w jednym miejscu często używane urządzenia, usługi i sceny. Dodaj karty podsumowujące, które informują o pogodzie, stanie baterii i urządzenia.
  • Urządzenia
    Wyświetlaj, łącz i kontroluj wszystkie swoje urządzenia. Proste przesuwanie ułatwia nawigację z pokoju do pokoju i twórz dodatkowe grup urządzeń.
  • Automatyzacje
    Twórz automatyzacje i konfiguruj swoje urządzenia, aby automatycznie uczyniły Twój inteligentny dom tak wyjątkowym.

Zapowiedziane zmiany mogliśmy już zauważyć w nowej aplikacji SmartThings na Windows 10. Czekamy z niecierpliwością na aktualizację, która już wkrótce zostanie udostępniona użytkownikom.

Źródło: Blog SmartThings

2 myśli w temacie “Nadchodzi zmiana designu mobilnej aplikacji SmartThings

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s