Kompatybilne urządzenia SwitchBot

Przedstawiamy kompatybilne urządzenia z ekosystemem SmartThings

W 2016 roku SwitchBot powstał jako pomysł i akcja crowdfundingowa na Kickstarterze. Po zebraniu funduszy, już w 2017 roku pierwsze produkty trafiły do sponsorów, po czym trafiły na wolny rynek. W 2019 roku powtórzono akcję na Kickstarterze, tym razem z pomysłem automatycznego zasłaniania i odsłaniania kurtyn, dzięki SwitchBot Curtain. Po oszałamiającym wyniku, produkt trafił na rynek. Z każdym rokiem firma SwitchBot powiększała integrację swojego portfolio, obecnie jej produkty możemy zintegrować z Alexą, Google Asystentem, Siri, IFTTT, CLOVA, a przede wszystkim z ekosystemem SmartThings.

Urządzeniami kompatybilnymi ze SmartThings są:

Aby dodać urządzenia SwitchBot, niezbędne jest posiadanie centrali SwitchBot Hub Mini. Instrukcję jak dodać urządzenia SwitchBot do ekosystemu SmartThings znajdziesz tutaj. Producent posiada jeszcze w ofercie SwitchBot Indoor Cam oraz naklejki z tagami NFC SwitchBot Tag. Ze względu na swoją specyfikę, nie posiadają one obecnie integracji z ekosystemem SmartThings. Recenzję tych produktów możesz przeczytać tutaj.

Poniżej znajdziesz wszystkie przetestowane przez nas urządzenia SwitchBot, które możesz wykorzystać przy budowie swojego wymarzonego inteligentnego domu.